Skocz do zawartości

Honda CBX 550 83r


Aro85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z poziomem paliwa w komorze pływakowej, w każdej jest inna ilośc paliwa. Pytanie tylko jak to ustawic gdy pływaki są całkowicie plastikowe, nie ma nic metalowego co można by podgiąc i wyregulowac poziom.

 

Wiem jaki ma byc poziom, wiem jak sie to ustawia w tradycyjnych gźnikach ale tutaj mnie to zaskoczyło, wyglada tak jakby było nieregulowalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ustawiasz nic. Sprawdzasz jaki ma być poziom, i jeśli nie odpowiada serwisówce wymieniasz zaworek iglicowy. Przerabiałem ten temat u siebie. Gdy będziesz kupował zaworki zwróć uwagę czy nie są uszkodzone mechanicznie. Ja chyba kupiłem z 10 sztuk i dopiero wtedy doszedłem do ładu z poziomem paliwa. Jeden miał krzywo naklejony stożek gumowy, inny ślady kleju na stożku i tak dalej. zaworek dostaniesz bez problemu na alledrogo lub dla przykładu w larssonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha takie buty z tym, pytam z ciekawości bo w środę i tak zaworze moto do p. Piotra D. bo moto ogólnie ma problemy z odpalaniem, spada z obrotów lub je trzyma i po chwili spadają, cuda się dzieją z nim.

 

ps. JanuszK30 jak będę coś potrzebował z gaźników to się odezwę.

 

powiedzcie mi jeszcze czy zapłon sie ustawia w tych moto czy nie, bo zauwarzyłem że jeden z impulsatorów ma odłamany taki mały okrągłu plastik który ustawia jego położenie. Teraz jest dorobiony taki kawałek i siedzi ale nie wiem czy jest on dokładnie w tym położeniu którym ma byc.

 

Zauwarzyłem tez że jak przestawie go z obrotami silnika to zaczyna dymic troszke (za puźny zapłon) a jak pod obroty to przestaje dymic ( wczesny zapłon)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ustawia się w tym modelu zapłonu. Jeśli się nie zgadza, to przeważnie jest to wada impulsatorów lub modułu/cewek zapłonowych. Impulsatory i blaszka umocowana na wale mają specjalne wypusty ustalające ich pozycje, więc jeśli element jest ziszczony to pozostaje go wymienić.

Edytowane przez Steve

Szkiełkowanie, piaskowanie, polgrid. Wrocław. Info PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Larsson i Itally Racing posiadają na swoich aukcjach z częściami tabele w których są zawarte marki i modele maszyn do których pasują dane podzespoły.

Szkiełkowanie, piaskowanie, polgrid. Wrocław. Info PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...