Skocz do zawartości

GSX-F 600 1998 Karbon 3D + Aligator :)


Marek Witkowski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne jest to że pomieszałeś "skórę" z "carbonem" jak dla mnie to się to gryzie, uważam że jak juz tak robiłeś to trzeba było kupic kilka kolorów tego "carbonu" i okleic. Nie ukrywam że gdybym miał kupic to w oryginale a nie po "tjuningu". :) ale jak sam zauwazyłes kwestia gustu. Jeden woli ogórki a drugi ogrodnika córki...

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojtam, wtedy było jajko-niewiasta, jak wszystkie Gixxefy, teraz jest Jajo z aspiracjami. Moim zdaniem jest git, trochę kozaczego wyglądu mu nadałeś bo GSXF z natury są jakieś takie ciotowate. I żeby nie być gołosłownym, miałem Gixxefa 600 `98 w oczojebnym, żółtym kolorze. Fakt że bajecznie się prowadzi, mało pali i jest wygodny ale osiągi to tragedia. Szósty bieg, silnik szarpie na odcięciu już a chłopaki mi odchodzą pod horyzont na autostradzie.

 

 

Wrzuć do niego silnik ze starego Gixxera a niejeden kozak się zdziwi na starcie spod świateł. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojtam, jak właścicielowi się podoba to jest git. On tym będzie jeździł, nie My. A jako były posiadasz Jajka wiem że tym motocyklom brakuje właśnie takiego akcentu który wyróżniłby je spośród reszty moto.

 

 

Swego czasu myślałem o oklejeniu Electry całej w carbon, ale potem się odmysliłem bo będę co innego z niej rzeźbił.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie wyszło zdecydowanie lepiej wygląda niż żółty(złoty?). Widząc gsxf zawsze nasuwa mi się myśl że genialnie by wyglądał pomalowany w czarno żółte pasy;D taki pszczeli kamuflaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jajko generalnie słabo mi się podoba ale faktycznie czegoś tu brakuje, krokodyla też bym odpuścił. Ale sam idea oklejania fajna sprawa, drogo Cię to wyszło. Pytam zarówno o cash jaki o czas?

 

350 zł. materiały i 2 dni roboty

www.xelement.pl

www.allegro.tv

www.topcanal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory , że nie odpisywałem na wasze posty ale byłem zbanowany na 2 tygodnie :(

 

Już jestem

 

Chcę dokończyć motor ale nikt nie chce mi się podjąć produkcji naklejek na zadupki. czy ktoś z was zna kogoś kto jeżeli nie naklejki to może wrzuci mi stronę www aerografem na zadupki ??

www.xelement.pl

www.allegro.tv

www.topcanal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

z powodów osobistych - wystawiam ten motocykl na sprzedaż

 

w modyfikację i serwis poszło grubo ponad 4000 zł. - pełen serwis : świece , filtry , płyny nowa opona oklejenie !!!

 

wiem , że cena wysoka ale motor jest oryginalny 7500zł. tel. 608 302 113

www.xelement.pl

www.allegro.tv

www.topcanal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

NIE mam zamiaru go sprzedawać a jak się przyjrzysz był kupiony po przewrotce stąd pomysł na odświerzenie.

 

Zdarta literka F po prawej i dziury w owiewce patrze prawy kierunek - to mój pomysł na ratunek Dobrego JAJKA

a jednak...

350 zł. materiały i 2 dni roboty

A napisałeś, że 4 tysiące, na aukcji ;)

http://moto.allegro.pl/suzuki-karbon-3d-gsx-f-600-kolekcjonerski-idealny-i2331095572.html

Poobserwuje, ciekawe za ile pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...