Skocz do zawartości

potrzebna pomoc pod Firlejem


burczas80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie tak siedze na podwórzu próbuje odpalić swoją suke do mi zdechła i patrze jak latacie sobie 19stka,az łezka w oku sie kreci,Mam problem ,moto nie dostaje paliwka do gaziorów i nie moge sie z tym uporac ,może jak by kto miał ochote zajechac na kawke i zerknac okiem co może byc nie tak bylbym wdzieczny.Moze przelatuje kołomnie akurat jakis czarodziej od takich spraw ,bo mi sie już wyczerpały pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

nie znam się na Serwisie ale nie śmiej się z mojej rady :)

 

Odłącz przewód dający poddciśnienie do kranika - ten co idzie do gaźników zassij go i zobacz czy do filterka idzie PALIWO ( jeżeli masz filterek 0 jeżeli nie zdejmij przewód z kranika i powinna iść benzyna )

 

Jeżeli nie pójdzie to znaczy , że kranik nie podaje Benzyny sprawdź membrany w Kraniku,.

www.xelement.pl

www.allegro.tv

www.topcanal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tu nie ma z czego sie smiac ,mi to na płacz sie zbiera jak widze jak lataja a mieszkam akurat przy trasie gdzie mozna przycisnac a ja usmarowany sie mecze .To oczym Piszesz sprawdzałem i własnie wszystko jest oki paliwo izie do filterka .ale napewno nie do gaznikow,bo komory przelewowe sa suche nawet po długim giełdaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tu nie ma z czego sie smiac ,mi to na płacz sie zbiera jak widze jak lataja a mieszkam akurat przy trasie gdzie mozna przycisnac a ja usmarowany sie mecze .To oczym Piszesz sprawdzałem i własnie wszystko jest oki paliwo izie do filterka .ale napewno nie do gaznikow,bo komory przelewowe sa suche nawet po długim giełdaniu

 

To gdzie indziej może iśc paliwo.

A nie zalałeś go ? wykręć świece bo jeżeli jest zalany to już więcej nie weźmie paliwa i tak.

www.xelement.pl

www.allegro.tv

www.topcanal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... moment serwery gg padły...

 

...trudno do rzeczy paliwo dochodzi do gazników ale nie ma ich w komorach pływakowych , czy tak czy siak trzeba wyciagnac gazniki i spradzic zaworki innych podejrzanych brak ...oczywiscie filterek to tez moze byc problem czy tak czy siak wiadomo gdzie szukac ..

Edytowane przez BMWolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolega Przemo pewnie dał by rade tylko ile to by pochodziło ,jakos wszystko co robi działa to pare dni,do dzis poprawiam jego niektóre fachowe rooty w mojej dr miedzy innymi ten gaznik.Na szczęscie poradziłem sobie dzis z nim i nawet polatał ja troszku :biggrin: No i niestety dzieki takiemu wciskaniu szmelcu kolega i okradanie kolegów poróżniło nas z Przemem i zrobiłem mu jazde jak i wskazałem serdeczny paluch,Tak ze na niego nie ma co liczyc zreszta jak wspomniałem działało by to na pare dni ,mógłbym tu zaczac wymieniac rzeczy które mi robił i stoja dzis zje,,,,,,ne ale po co az tak sie tu rozpisywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...