Skocz do zawartości

www.rejestrmotocykli.pl


nocnymar29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z tejże strony: "podaj informację o cechach szczególnych i uzupełniaj je na bieżąco" ... W kontekście ostatniego przypadku 189 kilo przy szkole i bohaterskiego podpierdzielenia przez "życzliwych kolegów", to zastanowił bym się 100 razy zanim bym im kolor motocykla podał ;)

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.rejestrmotocykli.pl co sądzicie o tej stronie, rejestrujecie tam swoje maszyny?

 

Jeżeli masz coś do ukrycia :)

 

Co do drugiej wypowiedzi ja się ciesze że go namierzyli wystarczy tylko pomyśleć co by było jak tylko ktoś odrobinę wszedł na jezdnie :)

Nie było by mi go żal jak by się położył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... W kontekście ostatniego przypadku 189 kilo przy szkole i bohaterskiego podpierdzielenia przez "życzliwych kolegów", to zastanowił bym się 100 razy zanim bym im kolor motocykla podał ;)

 

Zastanawiam się, ile lat musi upłynąć, aby obywatelskie zachowanie polegające na reagowaniu i donoszeniu gdzie trzeba o NIEBEZPIECZNYCH zachowaniach nie było postrzegane jak działanie folksdoicza albo ubeka. W Europie zachodniej, stanach gdzie istnieje w społeczeństwie głęboko zakorzenione poszanowanie prawa, jest to odruch naturalny. Dla nas dla odmiany, (przykład kolego fazy) naturalna jest tolerancja dla przestępstw... i potępianie walki z nimi :blush:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz coś do ukrycia :)

 

Dokładnie. Ja swój zgłosiłem, nie widzę zagrożeń. Można odpowiednio ustawić na koncie parametry prywatności, nie dostaję od nich żadnego spamu na maila czy sms.

 

Dla nas dla odmiany, (przykład kolego fazy) naturalna jest tolerancja dla przestępstw... i potępianie walki z nimi :blush:

 

To spuścizna wojenna i PRL-owska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ja swój zgłosiłem, nie widzę zagrożeń. Można odpowiednio ustawić na koncie parametry prywatności, nie dostaję od nich żadnego spamu na maila czy sms.

 

 

 

To spuścizna wojenna i PRL-owska.

Nie rejestrowałem się tam węc nie wiem - co podajesz w formularzu?

Bo zastanawiam się jaka trudność zarejestrować "na siebie" motocykl kolegi (a potem "zgłosić kradzież"). Czy wpisywane tam dane są jakoś weryfikowane/uwiarygadniane?

 

Wg mnie rejestr będzie użyteczny jeśli będzie w nim widniało powiedzmy 90% pojazdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...