Skocz do zawartości

Warszawa - Bemowo otwarcie sezonu moto.


Adriano22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory cały czas bylem przekonany do Bemowa, ale w sumie oprócz przejażdżki po mieście co innego ciekawego ma być?

Co do samej Częstochowy to może i dla samej trasy bym poleciał.

Nie byłem nigdy na żadnym zlocie i w sumie nie wiem co wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) tego sie boje

że pojadę i nic oprócz hot dogów czy nowego kasku do kupienia nie będzie.

Sam nie wiem - dajcie jakiś opis co było do tej pory na Bemowie.

Bo dla Częstochowy to dla samej trasy i polatania wśród wielu moto bym sie wybrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) tego sie boje

że pojadę i nic oprócz hot dogów czy nowego kasku do kupienia nie będzie.

Sam nie wiem - dajcie jakiś opis co było do tej pory na Bemowie.

Bo dla Częstochowy to dla samej trasy i polatania wśród wielu moto bym sie wybrał.

Po hot-doga wystoisz sie w kolejce, do toi toja również a w korku wskazówka temperatury w czerwonym polu :biggrin: czar stojącej parady.

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, a jaki problem jest jechać rano do Częstochowy w sobotę i wrócić na niedzielę na Bemowo? Zgodnie z programem to cały deal programowy (kiermasze, tergi, pokaz stuntu i customów no i koncert) jest w sobotę. A w niedzielę tylko msza (która mnie jakoś nie nęci). Chyba że się mylę i coś źle przeczytałem? Ja mam zamiar wyruszyć w sobotę rano i wrócić tego samego dnia przed wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koomi ja właśnie tak robię i już jest paru chętnych ... poza tym w sobotę ma padać

 

w niedziele*

 

Koomi zerknij na temat Z Warszawy do Częstochowy to mój temat w którym wszystko opisałem

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/152894-z-warszawy-do-czestochowy-14042012/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...