Skocz do zawartości

Samodzielna Synchronizacja


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też chce zadać pytanie.

 

Mam dwa gaźniki, w jednym króciec do synchronizacji jest zaślepiony, a w drugim jest podłączony przewód od podciśnienia do kranika. Po środku obu gaźników jest przewód łączący je z kranikiem (zasilający w paliwo).

 

Jak mam podłączyć wakuometr? Jedną część do tego zaślepinego króćca, a drugą? Też pewnie do króćca, ale jeśli odłączę przewód podciśnienia to jak paliwo będzie leciec?

Chodzi mi o wakuometr zrobiony z U - rurki, najprostszy. Może mało dokładna metoda, ale gaźniki mam nieźle rozsynchronizowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak łopatologicznie tu jest link ze ŚM

 

http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,56423,3175470.html

 

po 1 jak nie masz kluczyka do podparcia może być problem żeby wyjąć płytki, potrzebny też szczelinomierz co 1 setkę i mikrometr

 

w sumie wszystko jest opisane w artykule co i jak, dobrze jak byś zajrzał do manuala

 

jak chcesz to robić sam to dobrze żebyś przed pracą wszystkie narzędzia sobie zgromadził

 

z płytkami jest tak że musisz dobrze po mierzyć luz zapisać wyniki potem po mierzyć płytki zobaczyć czy da sie jakoś je pomieszać żeby luz był taki jak trzeba jak nie da rady to idziesz do sklepu i kupujesz płytkę o odpowiednim wymiarze w Toruniu jak sie pytałem to 20 zl płytka

 

 

 

 

 

Lukass

musisz podłączyć tam gdzie jest zaślepka i tam gdzie jest wpięty przewód od podciśnienia

masz pewnie pozycje PRI w kraniku to w tej pozycji będzie podawane paliwo do gaźników a jak nie masz tej pozycji to podłącz paliwo z ominięciem kranika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loko.tak na przyszłość ,nie wolno szlifować płytek zaworowych bo się namagnesują i zbierają cały metaliczny syf z silnika,co moąe spowodować poważną awarię.W każdym szczegółowym manualu o tym piszą, zabrania się nawet wyjmowania płytek z gniazd za pomocą magnesu .Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...