Skocz do zawartości

Suzuki tl 1000 s nie palil na jednym garku


bubuss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po zimie odpalile motor o dziwo odpalil bez problemu bez ladowania akumulatora niby stal w garazu ale byl nie ogrzewany

Problem taki po odpaleniu nie chodzil przez jakis czas na jednym garku po przejechaniu niecelych 100 m wszystko wrocilo do normy

Moje pytanie czy wasze tl-ki tez tak maja po zimie. Pytam sie dlatego gdyz pierwsza zime umnie zimował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mial 30 stopni poprostu do konca nie bylem pewnien czy chodzi na jednym czy dwoch ale jak ruszylem odrazu to zauwarzylem brak mocy. ale moze te nie cale 100 m nie zaszkodzi mu w koncu mial smarowanie. tylko nie wiem czy to sie nie bedzie powtarzac teraz. po postaniu przez 2 h pozniej odpalil juz normalnie na dwoch i chodzil miodzio. Moze cos ze swiecami albo kabel sam nie wiem jutro zobacze jak postoi dwa dni czyna jednym czy dwoch chodzi po odpaleniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny raz nie zaszkodzi ale na przyszłość zanim pojedziesz wypada sprawdzić.

Jest taki stary sposób na palec do kolanka wydechowego zaraz po odpaleniu tylko uważaj aby tam nie zostawiać linii papilarnych :biggrin: .

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze ten palec jest ja sprawdzalem w tedy i nie chodzil na jednym bo nawet cala reka trzymalem i nie została :-) ale pozniej juz nie mogłem zblizyc.

Powiedzieli mi inni ze moglo mi przyla lub zarzucic swiece i poprostu do momentu kiedy jej nie wygrzal to tak moglo sie stac i ze to nic groznego. Ale wole sie poradzic bo juz mialem z tym sprzetem przejscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze ten palec jest ja sprawdzalem w tedy i nie chodzil na jednym bo nawet cala reka trzymalem i nie została :-) ale pozniej juz nie mogłem zblizyc.

Powiedzieli mi inni ze moglo mi przyla lub zarzucic swiece i poprostu do momentu kiedy jej nie wygrzal to tak moglo sie stac i ze to nic groznego. Ale wole sie poradzic bo juz mialem z tym sprzetem przejscia

Zanim ponownie odpalisz zimny silnik wymień świece na nowe bo szkoda tego silnika.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bubuś , nie pie**ol , pewnie przepalisz gary na 10 tysiącach i "tyle widzieli nowe świece" :D

Irydówki polecam kupic w USA , mają normalne ceny.

 

Piotruś , to nie jest zalecenie , to ironicza namowa to tego co mu zaleciłeś . Wjebiesz mi następną dychę ?

 

Dzięki.

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bubuś , nie pie**ol , przepalisz gary na 10 tysiącach i "tyle widzieli nowe świece" :D

Irydówki polecam kupic w USA , mają normalne ceny.

 

Piotruś , to nie jest zalecenie , to ironicza namowa to tego co mu zaleciłeś . Wjebiesz mi następną dychę ?

 

Mówisz i masz a trollować możesz w innym dziale.

Mamusia Cię nie nauczyła kultury wysławiania to ja się postaram.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...