Skocz do zawartości

Pierwsze / nie pierwsze moto - Yamaha YX 600 radian vs CB 500


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Zaczyna się wiosna więc za jakiś czas będe kończył prawko i rozglądam się za pierwszym a właściwie nie pierwszym motocyklem...

Nie pierwszy bo jeździłem kilka lat na enduro / cross ale pierwszy do normalniej jazdy po drogach.

 

MIał byc VZ 800 Marauder ale nic z tego nie wyjdzie w tym roku więc szukam czegoś tańszego...

 

Cruiser każdy odpada bo do 5 - 6 tyś nic sensownego nie znajdę więc szukam w ogłoszeniach cenowo i kilka jest ciekawych opcji.

 

Sporty mnie kompletnie nie interesują, enduro chyba też nie więc pozostają Naked.

W tym przedziale cenowym to chyba Kawa ER-5, Honda CB 500, jeszcze fajniej Honda CB 750 ale znalazłem też coś takiego jak Yamaha Radian i po wymianie okropnej lampy na okrągłą podoba mi się jej wygląd. Stąd moje pytanie.

 

Co byście wybrali z tych modeli ?

Wiadomo, że ten który będzie w lepszym stanie :) Ale zakładając, że wszystkie są ok to sugerować się rocznikiem ? Łatwością odsprzedaży za rok albo dwa ? Najlepiej było by każdym z nich się przejechać ale to raczej nie będzie możlwie...

 

Help :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz wymienić lampę w radianie na okrągłą to zrób nam wszystkim przysługę i nie kupuj go :). Bo go zwyczajnie oszpecisz :). To właśnie ona sprawia że jest inny od wszystkich.

 

A tak w ogóle to kup coś co będzie łatwo później sprzedać, czyli CB 500.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandit i jest jeszcze SV 650 mniej wiecej w podobnej kwocie. Wyjdzie chyba na to, że to co będe miał bliżej / będzie w lepszym stanie to wybiorę...

 

 

Limo - dla mnie to kwadratowa lampa szpeci ten motocykl :biggrin:

Edytowane przez Kameel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...