Skocz do zawartości

Problem skuter cracker 2009 r


marcinktm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka dzis chciałem pojezdzic skuterem zapaliłem i pojechałem po kilku minutach patrze a tu kontrolka od oleju sie pali , pojechalem do cp-enu kupiłem 200mililitrów oleju wlalem i pojechałem..Jadę , jadę a tu patrze znowu się pali już po wlaniu oleju pojehcałem do domu i odstawiłem go.Po godz odpaliłem jechałem tak 60km/h i zgasła wię pojezdizlem sobie trochę .Wrocilem po 30 min jezdzie do domu na obiad i potem pojehcalem do sklupu i patrze zapala się kontrolka , myśle pewnie zaraz zgasnie otóż nie pali się cały czas jak zgasze i przekręce kluczyk również się zapala /Co to może byc pomóżcie czy to może byc wina dozownika może nie pobiera oleju czy cos a czy moge lac do baku mieszankę z olejem nic się nie stanie tylko jak będę wlewał miesankę to jak się będzie paliła kontrolka to mam się martwi co mam robic!! pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jaki masz skuter ale do mojego wchodzi 0,7 l oleju więc jeżeli wlałeś 200 ml to szłu nie ma a nie wiadomo jaki masz czuły czujnik ...

i wgoóle co to za olej kupiłeś który jest sprzedawany po 200 ml ? hm ? :D kup motula litra do 2t zalej do pełna i jeździj , mniej więcej wiesz co ile musisz dolewać olej więc nie ma się czym przejmowac :)

Edytowane przez Pro

LwG! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemka

dzis zalaem caly zbiorniczke oleju i nic nie pomoglo nadal sie pali kontrolka

ale mnie jeszcze zdziwio to ze jak go z gasze i zaplon jest wlaczony {owszem akumulator jest padniety ale pojezdilem troche i nic nawet kierunki nie chodza

klakson nie trabi a ni nie kreci na rozrusznik ja mysle ze to cos z elektryka mam sie martwi ta

palaca sie kontrolka?

a i jeszcze skuter jest zapalony i naciskam przedni halulec i przycis start to nagle gasnie kontrolka i cale podswietlenie licznika

Edytowane przez marcinktm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź akumulator, ładowanie. Jedno z dwóch klęczy i kwiczy...abo obydwie sprawy. Jak widzę to nie masz bladego pojęcia o mechanice, bo nie umiesz sprawdzić sobie czujnika poziomu oliwy więc zaprowadź do mechanika...motocyklowego.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...