Skocz do zawartości

GoPro Hero 2 - zakupy grupowe


ElwisDB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem ostatnio spore zainteresowanie kamerami więc postanowiłem "wybadać rynek".

Poki jest zima większości się nie spieszy więc można zorganizować jakieś zakupy grupowe.

 

Jeśli ktoś jest chętny niech pisze, Jak się uzbiera jakaś konkretna liczba to odezwiemy się do importera :)

Na innych forach cena grupowa przy ok. 7-10 osobach wyniosła tak gdzieś 1250zł. Wiadomo - im więcej chętnych tym więcej się urwie.

 

Wiem że to nie do końca odpowieni dział do tego, ale ten jest najczęściej odwiedzany, więc nikt nie przegapi.

Jeśli będzie modów kuło w oczy, proszę o odczekanie z 1 dzień z przeniesieniem, tak żeby chociaż część przeczytała. Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz działalność z tym związaną, żeby kupować ze zniżką?

 

Myślisz, że importerzy to jakaś banda matołów, którzy jak zobaczą zamówienie na 7 kamerek to da Ci znikę 30%?

 

Działam w branży importerskiej i średnio 2-3 razy w tygodniu zgłasza się Pani, która ma sklep mięsny i przypadkowo jej syn interesuję się produktem X z mojej ofert, więc dopisuje do wpisu ewindencji odpowiedni zapis i myśli że dzięki temu otrzyma zniżki.

 

Założenie wśród normalnych importerów jest takie, że zniżki są, ale dla firm prowadzących działalnośc w tej branży

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz właściwie w każdym sklepie można się targować. Nie widzę powodu dla którego importer miałby nie sprzedać hurtem pare sztuk. W końcu to dalej zysk. A jak nie importer to sklep. Albo poszuka się kogoś kto zajmował się tym na innych forach. W końcu te transakcje dochodzą do skutku. Kwestia tylko czy będą chętni. Jak będą to się pomyśli :)

 

PS

Odpowiadając na pytanie - jeśli wolą zarobić np 3x200 niż 7x100, to tak, uważam ich za bandę matołów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być i sklep. :) Szczerze to myślałem nawet o podpięciu się pod zakupy na jakimś innym forum. Bo okazuje się że na te kamery często się ludzie zbierają. Ale widzę że jak narazie to tutaj chętnych brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokalizacja: Meriden, CT, Stany Zjednoczone

 

Niech tylko któremuś celnikowi do głowy wpadnie że to nie jest jednak "gift" i doliczy 23% VAT + 4,5% cła... :)

 

Gift jest do bodajze 46,- €, za wszystko powyzej - clo.

 

Radze tez nie ludzic sie, ze moze sie przemknie, ko kazda jedna przesylka z poza europy jest sprawdzana na rentgenie i nie tylko.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomijam fakt ze na aukcjach można bardzo ładnie trafić na podróbe ktora ma kamerke za 30 zł w środku. udanych zakupów ;)

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokalizacja: Meriden, CT, Stany Zjednoczone

 

Niech tylko któremuś celnikowi do głowy wpadnie że to nie jest jednak "gift" i doliczy 23% VAT + 4,5% cła... :)

A tak na serio co ja tam biedny żuczek mogę wiedzieć o zakupach spoza UE????

Kupiłem na allegro i tyle płacę jak się komuś nie podoba to wycofuję się z transakcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...