Skocz do zawartości

Odnośnie Częstochowy- czy znacie termin? 2012


dydur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak patrzac na to z boku to sa niezle jaja.

Czlowiekowi sie wydawalo, ze jedzie na msze i rozpoczecie sezonu, a tu sie okazuje, ze bral udzial w religijno-patriotyczno-radio maryjnej imprezie.:)

Juz w zeszlym roku byl ogolny wkurw po kazaniu i teoriach mgielno-terrorystycznych, ale jak widac niektorych to nic nie nauczylo wiec postanowili dolozyc do palnika.

Ja nie wiem skad sie biora tacy ludzie jak ow Wegrzyn przekonani o tym, ze ludzie sciagajacy z calej Polski do Czw maja ochote byc powiazani z jakolwiek idea/ polityka/ mgla / samolotami i innymi cudami wiankami. Ja nie mam nic przeciwko mszy, blogloslawienstwu itd - jestem za, ale na tym duchwy wymiar sie konczy. Reszta to pokazanie calej polsce ilu nas jest, i ze nie zawsze tylko babcie z pasow przeganiamy i jezdzimy na gumie przed szkolami.:)

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fronda.pl, nie wiem czy czytaliście Pan Węgrzyn jest święcie przekonany że zbojkotujemy Częstochowę i pojedziemy na ten Olsztyn, kuknijcie na komentarze hehehehe ".... bojkot 35 tys motocyklistów..." kurna to jakaś kpina. Pojade na Jasną Góre choćbym miał siedzieć na straganie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tylko śmiać chce z tego oburzenia z powodu koncertu rockowego. Pod jasną górą praktycznie przy parku działa jedna z większych dyskotek gdzie nawet w poście są imprezy. Ale tam nie chodzą goście w skórach tylko kulturalne towarzystwo w białych adidaskach z gumami do żucia i cnotliwe panny :) Generalnie ja jestem za częstochową i coby się nie działo przy okazji święcenia to cała "uroczystość" zależy od uczestników a nie imprez ościennych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dyskutuje się z debilami bo cię najpierw sprowadzą do swojego poziomu a potem za...bią doświadczeniem, więc jeśli miły jest dla Ciebie honor, Bóg i Ojczyzna jedz na Gietrzwałd a reszta do Częstochowy... tam będę z Wami koledzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...