Skocz do zawartości

Dwusuwami na Krym! Hit na potencję!!


Skubi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czołem!

 

Razem z szanownym forumowiczem kropelką_350 chcielibyśmy zaproponować:

 

CO: wyjazd na Krym

 

CZYM: Dwusuwami czyli wszelkiej maści Jawy, MZ ... ZAPRASZAMY!!

 

ROZWINIĘCIE: Widzimy to tak że jedziemy prosto do celu, maksymalnie na 3 dzień jesteśmy na miejscu. Jakieś małe postoje po drodze w co ciekawszych miejscach, ale głównym celem to Krym i okolice.

Co do kwestii noclegów to nie jest powiedziane, że to muszą być namioty ale propozycja jest taka że w drodze do Krymu śpimy tam gdzie nas noc zastanie. A na Krymie to można czegoś poszukać, ceny nie powinny być wysokie. Cakowity dystans szacujemy na 4000 km. Koszt imprezy przewidujemy na kwotę do 1000 zł. Czas trwania dżamprezyyy to będzie jakieś 2 tygodnie.

 

TERMIN: Sprawa jest do ustalenia. Mi osobiście pasuje czas od 10 lipca do 4 sierpnia.

 

Wszystko jest do ustalenia między chętnymi do takiego wyjazdu. Sprawa jest do dogadania aby jak największej ilości ludzi pasowały warunki wyjazdu. Może ktoś ma jakieś sugestie co do trasy, zna jakieś fajne miejsca po drodze? Czekam na opinie, propozycje i zgłoszenia.

 

HEJ ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej szanowny Skubi

Dosc obszernie rozwinoles temat, i ta nazwa ;) . Na peno zacheci gosci z wiadomymi problemami :mrgreen: .

Od siebie dodam ze 1000 zl to max wydatek, ale powinno starczyc 700 zl. Tu durze znaczenie ma odleglosc chetnych od granicy z Ukraina. Przejechanie 1000km w polsce to juz wydatek 2 stow. Jednym slowem im blizej granicy ktos mieszka tym mniej drogiej wachy kupi.

Na razie tyle. Teraz jacys chetni niech sie odzywaja, to sprawa bedzie sie rozwijac.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, ciekawe choć jak dla mnie trochę oklepane i choć kiedyś o tym myślałem, teraz bym się zastanawiał.

W każdym razie jak napisał Billy, czuć klimat. Wyjazd na starych dwusuwach to zupełnie inna bajka, inne klimaty. Zrozumie ten co przeżył...

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeenoo nie starych -moja jawka jest z 90r - jezdza starsze japonie i niezle sie maja, fajnie by bylo pojechac takimi sprzetami gdziekolwiek na dluzej, bo wiesz ze kumple nie zrobia wielkich oczu jak bedzie tzra dzien cos naprawiec, a pozatym klasa zeby tym wyskoczyc-bo jezlei sprzety zabdane to bezproblemu robisz dowolna trase, ale zawsze co sie moze przydazyc....ja sobie marze o jakim wypadzie-ale jak pisalem wakacje zajente, a myslalem np o chorwacji, tydzien wypoczynku na miejscu, do tego podroz....cool....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...