Skocz do zawartości

CBR 600 F4i


freeriders
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh kivi widzę że się jednak nie zrozumiemy. Szkoda.

 

A mi się zdarzało wiele razy wyprzedzać na torze 600 litrem. I czego to dowodzi? Moich kompleksów?

 

Nie. To świadczy o Twoich umiejętnościach, ale mam nadzieje że litry też łykasz.

 

 

Poprostu uważam że moc silnika nie jest najważniejsza :)

Mało mnie obchodzi czy Ci się podoba czy nie, ważne że mi się podoba.

Edytowane przez freeriders
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zaznaczyć na mapie google, gdzie dokładnie można poprzycierać w tych okolicach? bo czasami przejeżdżam przez te okolice, ale nie zauważyłem fajnych winkli. A F4i to taki motocykl do wszystkiego i do niczego, dla kogoś niezdecydowanego na sport, czy turystykę czy stunt czy po bułki do marketu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale dysputy, każdy ma to co ma i tyle. Moto jest ok i ładne. i chyba lepiej pojedzie niż 250 :) jeżeli w tę stronę patrzymy. Chłopaku nie przejmuj się ja już na tym forum się oswoiłem. To wszystko to :) "starzy zgryźliwi tetrycy" :)

13703312764b45157fd8fe5.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym chciał jeździć tylko po torze to szukałbym jakiejś r6, może gsxr 600. Gdybym był zapalonym turystą kupiłbym coś bardziej nadającego się do turystyki , a że chce czasem pojeździć po torze (moim zdaniem do amatorskiego śmigania się nadaje: w pełni regulowane zawiasy, 110KM i w miarę mała masa) , wybrać się na dalszy wypad i czasami pojechać jak to mówicie po bułki do sklepu więc szukałem motocykla w miarę uniwersalnego jakim jest moim zdaniem f4i.

 

zyygy widzę że ja też będę musiał się oswoić.

Aż dziw bierze ile mamy w tym kraju zapalonych sportowców :) szkoda tylko że to nie odzwierciedla się jakoś w wynikach sportowych.

Koniec zbędnego gadania, szkoda czasu.

Edytowane przez freeriders
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mam pretensji. Zdaje sobie sprawę że mam 10 letni motocykl i jak już wspomniałeś nie jest cudem techniki i nowoczesności. Swój motocykl też tak negujesz ? Bo jeśli chodzi o rocznik to f4i może być młodsza od Twojej 954.

I jeszcze zapytam, gdzie zauważyłeś to onanizowanie się nad motocyklem ? Czy to że o niego dbam i mi się podoba tak Cie razi ?

 

Ja osobiście rocznik mam w d*pie. Lubie wszystkie motocykle.

Edytowane przez freeriders
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kivi, a ja myślę, że niejeden F4i by cię obleciał :P tak jak napisałem, to jest jeden z najbardziej uniwersalnych motocykli, dla jednych to wada dla większości zaleta. Tym motocyklem możesz polatać na gumie, po torze w poznaniu, radomiu, ma wygodną pozycję i świetnie spisuje się w mieście i w turystyce, a te 110 koni często wystarczą by złoić niejednego litra. Ja porównywałem kiedyś F4i i 954 i do 200 prawie nie było różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kivi, a ja myślę, że niejeden F4i by cię obleciał :P tak jak napisałem, to jest jeden z najbardziej uniwersalnych motocykli, dla jednych to wada dla większości zaleta. Tym motocyklem możesz polatać na gumie, po torze w poznaniu, radomiu, ma wygodną pozycję i świetnie spisuje się w mieście i w turystyce, a te 110 koni często wystarczą by złoić niejednego litra. Ja porównywałem kiedyś F4i i 954 i do 200 prawie nie było różnicy

Strasznie się ciesze. A o co chodzi z tym 954, co się tak mocno odwołujecie?

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...