Skocz do zawartości

Kupię kamerę


murgal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, w zeszlym roku Motorrad testowal kamery, w polskim Motocyklu test wypadl jednak " nieco " inaczej niz w oryginale.

 

Teraz w sumie zaluje, ze go nie kupilem, ale coz, moze juz niedlugo :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

A czytales opinie uzytkowników o tej kamerce na stronie Luisa?

Jestem ciekaw , jak kréci ta Rollei. Mam zwyklá GoPro i tak srednio wychodzi - musi byc dobre swiatlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytales opinie uzytkowników o tej kamerce na stronie Luisa?

Jestem ciekaw , jak kréci ta Rollei. Mam zwyklá GoPro i tak srednio wychodzi - musi byc dobre swiatlo.

 

Nie czytalem, dasz linka ?

 

Opis jest ciekawy, kasa w smie niewielka, w lato wyprubuje ta wbudowana w okulary.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytalem, dasz linka ?

 

:crossy:

 

http://www.louis.de/_109fea78780d23941c80feaa83aec10b48/index.php?topic=artbewert&artbewert=liste&artnr_gr=10004718

Mój syn ma Sony bloggie FullHD - czy jakos tak. Do pewnej prédkosci kréci super, tyle ze czasem sama sié wylancza - zwlaszcza przy ostrzejszej jezdzie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.louis.de/...tnr_gr=10004718

Mój syn ma Sony bloggie FullHD - czy jakos tak. Do pewnej prédkosci kréci super, tyle ze czasem sama sié wylancza - zwlaszcza przy ostrzejszej jezdzie.

Pozdro

 

Dzieki !

 

Z tego co pamietam to testowali nei 200 -ke a 100 - tke. Louis podeje znowu, ze 300 - tke - nie ukrywam, ze troche zakrecony jestem, a opinia fakt nie najlepsza - aby nie powiedziec do dupy !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dzieki !

 

Z tego co pamietam to testowali nei 200 -ke a 100 - tke. Louis podeje znowu, ze 300 - tke - nie ukrywam, ze troche zakrecony jestem, a opinia fakt nie najlepsza - aby nie powiedziec do dupy !

 

:crossy:

 

 

Ks-możesz polecić coś w przyzwoitej cenie? Temat trochę odgrzewany ale jakoś się zakręciłem i chcę zgłebić temat kamerki do auta i na moto coby się nadał.

Koledzy co z tym midlandem? Sprawdza się?

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ks-możesz polecić coś w przyzwoitej cenie? Temat trochę odgrzewany ale jakoś się zakręciłem i chcę zgłebić temat kamerki do auta i na moto coby się nadał.

Koledzy co z tym midlandem? Sprawdza się?

 

Najtansyz midland to nieco ponad 100,- € a jak sie sprawdza to co najwyzej z testow, osobiscie nie znam nikogo kto by go uzywal.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtansyz midland to nieco ponad 100,- € a jak sie sprawdza to co najwyzej z testow, osobiscie nie znam nikogo kto by go uzywal.

 

:crossy:

 

No szkoda, myślałem, że masz jakieś doświadczenia z midlandem. Trzeba bedzie się sprężyć i pomyśleć o gopro

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam GoPro2 i bardzo polecam. Sądzę, że teraz, po wejściu na rynek GoPro3, dwójkę będzie można złapać w przyzwoitej cenie.

 

Na wejsciu black edition kosztowala tyle co Hero 2 - tyklo nie chlastac sie :mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie nabyłem Hero3 Black.

Kupiłem ją w ..... Play :-). Przypadkiem na to trafiłem przeglądając ofertę, bo żona chciała abonament w jakiejś sieci, telefonu nie potrzebowała, to skorzystałem.

Zapłaciłem 1169zł zamiast tych 1900. Można taniej jak ktoś weźmie większy abonament. Jak ktoś dużo gada to i tak płaci, a przenosząc się do nich, można i za 500 z hakiem wyrwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie nabyłem Hero3 Black.

Kupiłem ją w ..... Play :-). Przypadkiem na to trafiłem przeglądając ofertę, bo żona chciała abonament w jakiejś sieci, telefonu nie potrzebowała, to skorzystałem.

Zapłaciłem 1169zł zamiast tych 1900. Można taniej jak ktoś weźmie większy abonament. Jak ktoś dużo gada to i tak płaci, a przenosząc się do nich, można i za 500 z hakiem wyrwać.

 

W Play można kupić gopro hero 3 black edition?

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...