Skocz do zawartości

Kupię cbr 954 do oceny.


damian155
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No motocykl sportowy po pierwsze służy do ZA***LANIA, po 2gie do wyrywania "dup".

AAA za samą kurę, no nie wiem, jestem do niej bardzo przywiązany, jest mi prawie jak żona,

jak najlepszy kumpel z którym w każdej chwili gorzały mogę się napić, lecz od jakiś 10tys zł mogli byśmy zacząć negocjacje.

Po za Rizlem i kurą mam do sprzedania również 27 ton owsa dla konia po 590zł za tone.

www.BonusRent.pl

www.MotoBonus.eu

www.BonusBus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No motocykl sportowy po pierwsze służy do ZA***LANIA, po 2gie do wyrywania "dup".

AAA za samą kurę, no nie wiem, jestem do niej bardzo przywiązany, jest mi prawie jak żona,

jak najlepszy kumpel z którym w każdej chwili gorzały mogę się napić, lecz od jakiś 10tys zł mogli byśmy zacząć negocjacje.

Po za Rizlem i kurą mam do sprzedania również 27 ton owsa dla konia po 590zł za tone.

 

Czyli za samą suzuke 2 299zł skoro z kurą wyceniłeś na 12 299 :D

Konia nie mam więc nie chce owsa.

 

Za to k4 jest przepiękny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 954 w nibieskim malowaniu od znajomego. Musiałem więcej niż troszkę przekroczyć budżet ale myśle ,że było warto. Przynajmniej znam historie motocykla od 4 lat. Leżał na prawiej stronie ale nie mocno. popękały owiewki i skrzywiło stopke hamulca tylnego. Owiewki kolega dokupił nowe na prawą strone a stopka tak została. Jeszcze jedną wadą jest leciutkie wgniecenie na baku z lewej strony (też jego robota) Sprzęt przynajmniej prosty i nie ma się co przyczepiać do pracy silnika. Napęd nowy, tarcze grube i ponad połowa klocków.

 

2 foto

 

3 foto

post-38911-0-24433200-1329133820_thumb.jpg

post-38911-0-75735300-1329133914_thumb.jpg

post-38911-0-30260200-1329133985_thumb.jpg

Edytowane przez damian155
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie kupiłem Twojego gixa? :biggrin:

 

Tak dokladnie :P

A tak szczerze zagladnij w google ile jest przypadków "przekręconych" panewek w 929 oraz 954 a ile w gixach.

W każdym razie życzę bezproblemowej eksploatacji! :)

 

Pozdrawiam

Bonus

www.BonusRent.pl

www.MotoBonus.eu

www.BonusBus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...