Skocz do zawartości

Wypad do Chorwacji-I polowa lipca


Gość adenia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Wybieramy się w lipcu (dokładnie 2 lipca) na około 2 tygodnie do Chorwacji. Poszukujemy kompanów z Warszawy i okolic. My jesteśmy z Konstancina.

Miejsce dokładnie nie jest jeszcze uzgodnione, ale czekamy także na jakieś propozycje. Proponowana trasa będzie się odbywać, jadąc przez Austrię (tak będzie szybciej, bo na Węgrzech są straszne ograniczenia prędkości-już się o tym dowiedzieliśmy 2 lata temu). Jedziemy wstępnie w 4 osoby, ale może byc nas trochę więcej, bo coniektórzy jeszcze się zastanawiają. Wszystkie osoby są heteroseksualne ;) Motory to Kawasaki ZZR600 i Honda CB1000. Nocleg-w namiocie, wyżywienie we własnym zakresie. Jestesmy towarzystwem w wieku od 20 do 28 lat.

 

Jeżeli jest ktoś zainteresowany wyjazdem do Chorwacjji, to niech sie odezwie, to spotkamy sie jeszcze przed eskapadą, aby się trochę poznać i obgadać oraz ustalić wszystkie kwestie.

mój e-mail: [email protected]

 

Pozdrawiam

Ada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo,

 

Będe sie na miejscu rozglądał za ZZR i CB to może sie gdzies na miejscu spotkamy. Ja start planowałem na 1.07 ale wygląda na to że urlop mi przewleką 7 dni wiec wyjade pewnie 7.07.

W tym roku zwiedzanie zaczynam na południe od Splitu. Finalnie wyląduje gdzies za Dubrovnikiem, i stamtąd bede sie wypuszczał na zwiedzanie regionu. Również mieszkamy pod namiotem wiec rozglądajcie sie za białą XT na szczecinskich blachach :)

 

szerokiej drogi!

tomek.

XT600E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Jak już sie zdecydujemy, gdzie konkretnie jedziemy, to napewno się odezwę.

aha, bym zapomniała! Jedzie z nami jeszcze jeden kolega na Hondzie CB750

 

pozdro

Ada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Piekne miejsce na wypad motorem,idealne warunki zarowno klimatyczne jak rowniez finansowe:)

Polecam jazde wzdluz wybrzeza,widoki niezapomniane.Mysmy byli na motorkach rok temu we wrzesniu

i bylo naprawde niezle.Mieszkalismy w domu wczasowym w Tucepi,nocleg 9 euro.Radze uwazac tylko na jaoksc paliwa na podrzednych stacjach,ja musialem raz nawet czyscic gazniki co w warunkach parkingowych jest dosyc klopotliwe.

W drodze powrotniej proponuje jazde z drogiej strony gor przez srodek kraju,jedize sie szybciej oraz mozna zaliczyc Plitvickie Jezera(winetu)

 

pozdrawiam!

tuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...idealne warunki zarowno klimatyczne jak rowniez finansowe:)

 

no z tymi idealnymi warunkami finansowymi to bym nie przesadzal bo mozna sie przejechać. Paliwo 7.20 kun (ok 5 zl0 / litr, zarcie 30-50% drozsze niz u nas. Camping srednio za 2os+1moto+1namiot wychodzi 10-14 euro / dobe... wiec finansowo idealnie moze nie jest, ale widoki potwierdzam sa niezapomniane ;)

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :mrgreen:

 

to widze ze ciekawy wypad sie Wam szykuje. sam bym bardzo chetnnie pojechal ale narazie nie mam moto. moze w przyszlym roku :crossy: :mrgreen:

zycze udanej podrozy i uwazajcie na siebie :crossy:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...