Skocz do zawartości

Testy na Sepang


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może sezon 2012 w MotoGP będzie ciekawszy niż ubiegły.

Pierwszy dzień testów wygrał Lorenzo, drugi był Rossi (!!) ze stratą tylko 0,4 sek - bardzo się cieszę, bo wygląda na to, że Ducati w końcu zbudowało Rossi'emu Yamahę.

A Stoner był dopiero 13-ty.

Ciekawe jak będzie jutro i pojutrze.

Edytowane przez piórko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno będzie ciekawszy, wracają litry, wchodzi CRT, stawka się powiększy choć rywalizacja najciekawsza będzie raczej z tyłu, mam nadzieje że ożywi się ta stagnacja w GP, bo w 2011 wolałem na moto2 patrzeć niż na GP.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie płatków rano nie zjadł i tyle, zobaczymy później jak sobie będzie radził, no chyba że yamaha znowu odwaliła jakiś mega hiper sprzęt i lorenzo znowu zostanie mistrzem :)

Edytowane przez milosz-RR

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Stoner mało kółek na razie przejechał - widać mają jakiś problem. Dobrze, gdyby Yamaszki i Dukaty były bardziej konkurencyjne do Hondy, ale na CRT to bym w tym sezonie nie liczyła....Może zaczną się liczyć w 2013. Na razie będą robić za tłok na torze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CRT będą dublowane milion razy - chyba tylko kłopoty z tego będą (strata prawie 10 sek na okrążeniu!!).

A może Stoner urodził, bo przejechał tylko te 4 kółka rano i amba...Ciekawe.

Ale ja najbardziej się cieszę, że Rossi się poprawia. Zobaczymy dalej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoner dziś w ogóle nie jeździł. Czasy jemu przypisane zostały wykręcone przez Akiyoshiego.

Stonerowi przyplątała się jakaś lekka kontuzja pleców. Jutro ma normalnie już śmigać.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Mam nadzieję, bo przecież Ducati też chciałoby zdobyć tytuł, a już z Rossi'm...Włochy oszalałyby :biggrin: .

 

Ja gdzieś też przeczytałam, że Vale w kombinezonie ma jakieś czujniki GPS, które analizują jego pozycję i ruchy na motocyklu. I ponoć na Ducati zupełnie inaczej Rossi się zachowywał. Zresztą mówił, że nie odpowiada mu pozycja na tym motocyklu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...