Skocz do zawartości

Makijaż dla Suzi, sv650


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłam sobie dzisiaj Suzuki SV. W okropnym kolorze. To chyba kiedyś było żółte, ale farba jakaś chińska musiała byc i nabrało koloru musztardy zmieszanej z gó.... Tak powiedział kolega :laugh:

Ponieważ mam swoją wizję że będzie czarno-różowa, ale nie jestem aż tak mocno przekonana do tego pomysłu.

Może wymyślicie jakieś inne malowanie? Byle nie w płomienie, gole laski itp.

Docelowo ma mieć jeszcze top case i kuferki po bokach i oparcie dla plecaczka, bo w maju zamierzam przyjechać do PL i musze mieć miejsce na drobiazgi. Może to jakoś wdzięcznie da się skomponować, żeby nie wyglądało jak motor niemieckich turystów.

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam sobie dzisiaj Suzuki SV. W okropnym kolorze. To chyba kiedyś było żółte, ale farba jakaś chińska musiała byc i nabrało koloru musztardy zmieszanej z gó.... Tak powiedział kolega :laugh:

Ponieważ mam swoją wizję że będzie czarno-różowa, ale nie jestem aż tak mocno przekonana do tego pomysłu.

Może wymyślicie jakieś inne malowanie? Byle nie w płomienie, gole laski itp.

Docelowo ma mieć jeszcze top case i kuferki po bokach i oparcie dla plecaczka, bo w maju zamierzam przyjechać do PL i musze mieć miejsce na drobiazgi. Może to jakoś wdzięcznie da się skomponować, żeby nie wyglądało jak motor niemieckich turystów.

 

svleo.jpg

 

DefeRacer.jpg

 

Może tak ? :)

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plecaczek zostaje w domu, a kuferki wysyłasz DHL-em do docelowego miejsca podróży :icon_mrgreen:

Wsiadasz, sprawdzasz czy wzięłaś portfel i w drogę :crossy: :icon_twisted:

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różowy będzie w sam raz... pomyślą, że jesteś z Japonii.

No no no, choć róż w moim życiu tylko na owiewkach motocykla występuje , to i tak czuję się w obowiązku zareagować w świętym oburzeniu na tą złośliwostkę :icon_twisted:

"... zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes:

Ładna. Dla mnie jednak za bardzo zróżnicowana w kontraście, krzykliwa. Jeżeli szybko przejedzie komus przed oczyma to taką smugę zostawi jak reklama batonika.

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpada. Pleczaczek nie zostaje w domu tylko jedzie i zaciesza mnie po drodze.

 

Odpada. Jedziesz sama, dojezdzasz do celu tam gdzie chcialas i wtedy rozgladasz sie za ...... zacieszaczem :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...