Skocz do zawartości

Makijaż dla Suzi, sv650


Rekomendowane odpowiedzi

m24986232.jpg

Dla mnie jednak za bardzo zróżnicowana w kontraście, krzykliwa.

 

Jeśli to jest bardziej krzykliwe od ->

 

będzie czarno-różowa / ma mieć jeszcze top case i kuferki po bokach i oparcie dla plecaczka

 

to ja mam widocznie bardzo słaby gust ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpada. Jedziesz sama, dojezdzasz do celu tam gdzie chcialas i wtedy rozgladasz sie za ...... zacieszaczem :icon_mrgreen:

 

anaxu.jpg

 

Pork :)

Może troszke przesadziłam że za krzykliwy.

(swoją drogą to fajna ksywka :laugh: )

 

A z innej beczki. Tam na tych zdjęciach to tak sobie patrzę. Osłony pod silnikiem, spojlery czy jak to tam nazwać (mnie kojarzy się z łapaczem żab ) Niektóre z nich są wybitnie dopasowane.

Ok, ładnie wygląda. Wydaje mi się jednak że to może być przyczyną problemów. Po pierwsze mogę urwać :laugh: a po drugie chłodzenie.

Nie po to robili żeberka na dole, albo w nowych wersjach chłodnice oleju żeby smażyć wnętrzności silnika w jego własnym oleju.

:rolleyes:

Tak mi się przynajmniej wydaje

Edytowane przez Tamka

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem zajebistą Sv, jak to dawno było.

Dlaczego ją sprzedałeś?

 

A gdzie temat w chwalę się? :D Gratulacje! Co do koloru, to jedyny słuszny - różowy :buttrock:

 

Temat w przechwałkach będzie za, hmmm, powiedzmy miesiąc. Jak Suzi ogarnie się, zapomni tego śmierdzącego zwierzaka który zostawiał ją pod drzwiami. I nawet nie pomyślał że powinien wyskoczyć czasami z jakąś pomadką, czy coś.

Normalnie chyba traktował ją jak szmatę.

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat w przechwałkach będzie za, hmmm, powiedzmy miesiąc. Jak Suzi ogarnie się, zapomni tego śmierdzącego zwierzaka który zostawiał ją pod drzwiami. I nawet nie pomyślał że powinien wyskoczyć czasami z jakąś pomadką, czy coś.

Normalnie chyba traktował ją jak szmatę.

 

:icon_mrgreen: No to jeśli ją tak traktował, to będziesz miała dobrze wychowaną SV-kę :icon_mrgreen:

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to on jakiś zamulony był, nawet od dzwonka do chwili gdy otworzył drzwi minęło z 5 minut, a chata niezbyt wielka. Pewnie przez ten zaduch musiał kuć tunel.

Ona mało co sie ruszała, a przecież to trochę dzikości w niej siedzi :biggrin: Poganiałaby trochę do utraty tchu.

Mam nadzieję że po małym treningu wszystko wróci do normy :)

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...