Skocz do zawartości

Suzuki Intruder VZ 800 Intruder M 800 VS Kawasaki VN 900 custom po 2005


robus88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie znalazłem tego konkretnego modelu na forum (Suzuki Intruder VZ 800 Intruder M 800) -pewnie nie umiem szukać. Poproszę o opinie na jego temat.

Mam zamiar kupić teraz moto i zastanawiam się nad tymi dwoma co w temacie.

Oczywiście rozumiem największą zaletę intrudera-czyli wał kardana.

Ale jeden i drugi wyselekcjonowałem oczami i sercem a nie rozumem-bo się nie znam.

Także wdzięczny byłbym za pomoc, sugestie opinie.

ps. Moto do 17 tys. na allegro bez problemu da się takie znaleźć, tylko niestety więkrzość sprowadzane

post-49953-0-33511500-1327051812_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja długo zastanawiałem się nad VZ 800. Przeczytałem cały temat o tym motocyklu. Długa lektura, ale warto. Z racji, że to będzie mój pierwszy motocykl, zmieniłem typ na vt 600. Dlatego polecam poczytać tamten temat, bo jest w nim na prawdę dużo. VZ 800 nie jest zły. Z wyglądu bardzo mi się podoba, ale podobno na początek nie jest najlepszym typem, lubi walić się w zakręty. Aha - vz 800 ma jeszcze łańcuch.

 

Poza tym złota porada - spróbować przymierzyć się do motocykla. Znaleźć jakieś ogłoszenie z okolicy, pojechać, obejrzeć, usiąść. Może to pozwoli stwierdzić, że to właśnie to. Moim marzeniem odległej przyszłości był Street Bob, ale po wizycie na Demo Truck Tour okazało się, że czuję się na nim źle. Najlepszy okazał się Nightster i Softail Deluxe.

 

A o kłopotach w użytkowaniu jest na prawdę dużo w powyższych tematach. A na pewno w tym o vz 800.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Mam jeszcze tylko jedno pytanko natury technicznej. Na tych naszych polskich drogach a w szczególności na zakrętach z dziurami, który motocykl będzie lepiej się prowadził?

Czy custom kawasaki poprzez swoją wąską oponę nie będzie mniej stabilny niż intruder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...