Skocz do zawartości

Podbój Hiszpanii i Francji


tomaszek1975
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny opis, w Pirenejach piszesz o drodze N206 a chyba chodzi o N260 mało pisałeś o Pirenejach, wybieram się w Maju, jakieś fajne namiary w Pirenejach?

 

Tak dokładnie, N260, literówka:)

 

Co do Pirenejów to nie spędziłem tam za dużo czasu, praktycznie w jeden dzień przeleciałem z Pamplony do Andorry. Przede wszystkim Andorre polecam i masę sklepów motocyklowych ze znacznie lepszymi cenami jak w PL (przynajmniej 2 lata temu tak było). Przed Pamploną przejechałem trochę na francuską stronę i tam był dramat jeśli chodzi o asfalt, ale może tylko tak miejscowo trafiłem. Więc o Pirenejach za dużo nie pomogę, ale myślę, że wystarczy gps na jakąś krętą drogę ustawić i będzie dobrze, tam naprawdę jest gdzie pojeźdźić (inna sprawa, że Hiszpania jest po Szwajcarii najbardziej górzystym krajem Europy).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może, ktoś z Forumowiczów poleci jakieś noclegi w pensjonatach czy schroniskach młodzieżowych cenie do 25 E w okolicach Cannes, Carcassonne, Bayonne, Gaillac-Toulouse

cena sie zmienia,a nie sądzę żeby w tym roku ktoś już był.

 

Mała zmiana w podboju Hiszpani i Portugalii.Na 99% polecę Nie czoperkiem,a BMW K 1600GTL.Jutro dopinam formalności

 

Plan w ogólnym zarysie:

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=207884123877898820160.0004b0cfcf45718b8a712

 

Lecimy we czwórke do Bergamo Rayanem lub Wizz'em 26 lub 27 czerwca, moto transportem lądowym, noclegi zarezerwowane z góry jeden dzień na Rafting w Sort.

Mało co zobaczycie Hiszpani.Ja chcę zobaczyć Gibraltar,Lisbonę,może skoczę na jeden dzień do Maroka(promy tanie i blisko,a zawsze,to inny kontynent)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało co zobaczycie Hiszpani.Ja chcę zobaczyć Gibraltar,Lisbonę,może skoczę na jeden dzień do Maroka(promy tanie i blisko,a zawsze,to inny kontynent)

Nam zależy na winkielakach i bardziej na samych Pirenejach i południu Francji.

Myślę o Hiszpanii i Portugalii ale wtedy wysłał bym motory do Barcelony, tylko to wszystko kosztuje czas i kasę :))

DUCATI nie są takie złe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jakie wysłanie motorów.To nie wchodzi w grę.Motor jest po to,aby jeździł,a nie odpoczywał na lawecie

Czas, czas, czas... a jechanie kolejny raz na odcinku Cieszyn-Salzburg czy coś w okolicy ale w kier południowym to dla mnie strata czasu, wole zorganizować dwie lub trzy wyprawy-wyjazdy, w roku niż tracić czas na autobanę lub jazdę po terenach co je znam na pamięć. :banghead:

DUCATI nie są takie złe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Mam na imię Tomek,jestem z Białegostoku i mam zamiar razem ze swoją dziewczyną okrążyć Hiszpanię,Portugalię,Francję aż do wysokości geograficznej Paryża. Jedyny warunek to dobry humor i wolny czas. Zapraszam wszystkich.Jeżdżę Yamahą Road Star 1700

Z doświadczenia wcześniejszych podróży wiem że brak planu, to dobry plan.Będzie to nasza 3 daleka podróż. Jedyny plan wycieczki to spanie pierwszej nocy w Libercu i na powrocie noc w okolicy Paryża... Mamy tam przyjaciół.Poniżej planowana trasa,która ewentualnie może być modyfikowana.Planowany wyjazd do początek lub połowa czerwca.Muszę wrócić do 13.07.2012,a podróż zajmie minimum 3 tygodnie.

http://g.co/maps/zy8hs

Jeżeli się nie otworzy proszę o kontakt

 

Kolego fajny plan czy może masz już jakieś konkrety co do wyjazdu,planu itp. Chętnie poczytam oczywiście jeśli to nie problem.Jak coś masz to prześlij mi na Prv.

Savii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syrek i koledzy proszę nie zaśmiecać mojego tematu.Jeżeli się gdzieś wybieracie to proszę o założenie własnego tematu i tam się dzielić wrażeniami.Tu jest Hiszpania i Portugalia i ewentualnie pokrywające się trasy.

Dzięki

 

Paszę admina o wykasowanie bałaganu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...