Skocz do zawartości

Środek zimy a już mam gotową trasę na weekend majowy


Gość -HORNET-
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...jak w temacie, ma już coś gotowego na następny sezon?

Ja mam już 1566 km trasy po Polsce w 6 dni... Z Poznania do granicy wschodniej, potem w górę wzdłuż granicy. Następnie w lewo tym razem wzdłuż granicy północnej aż do Trójmiasta. Stamtąd prosto do Poznania...

 

Pozdrawiam,

HORNET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w końcu moto idealne na polskie drogi ale coś kiepskie tempo wyliczyłeś 1566km w 6 dni

To chyba będziesz go pchać :icon_twisted:

 

To nie do końca tak - to ma być 6 dni połączone ze zwiedzaniem tak słabo nam znanej ściany północno-wschodniej Polski. Do tego w grupie połowa ludzi to początkujący motocykliści - nie chcemy ich za mocno forsować (poza pierwszym dniem).

 

I etap: Poznań - Śniczany (nocleg)

584 km

 

II etap: Śniczany - Augustów (zwiedzanie kanału Augustowskiego) - Suwałki - Gołdap - Węgorzewo (nocleg)

234 km

 

III etap: Węgorzewo - Gierłoż (zwiedzanie bunkrów Hitlera) - Bartoszyce - Braniewo - Elbląg (nocelg)

206 km

 

IV etap: Elbląg - Gdynia (zwiedzanie muzeum morskiego) - Malbork (nocleg)

175 km

 

V etap: Malbork (zwiedzanie zamku Krzyżackiego) - Toruń (zwiedzanie Starówki) - Ciechocinek (nocleg)

183 km

 

VI etap: Ciechocinek (relaks w tężniach) - Poznań (koniec bajki)

163 km

 

RAZEM: 1 566 km przygody

 

Pozdrawiam,

HORNET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać dokładniejszy zarys trasy,np mapkę :wink:,ten pomysł chodzi mi po głowie od dłuższego czasu,zwłaszcza miejscowości na ścianie wschodniej gdzie można wciągnąć tatarskie przysmaki,mam tylko nadzieję że noclegi nie będą w hotelach :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uderzam na Dubrownik, tyle sie juz o nim naczytalem,zdjęc naoglądałem,ze się czuje jakbym juz tam był :bigrazz:

Tam raczej śniegu nie będzie

 

no no to może się dogadamy bo ja z Moją Wspaniałą Kobietą też, tylko mam nadzieję że uda się nam znaleźć nowe moto dla niej bo stare ma już nowego właściciela,

 

pozdrawiam

p.s. my myślimy tak na jakieś 10 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema planuje wyjazd 29 kwietnia na 10-14dni,wszystko zależy od pogody i humoru.

W pierwszy dzien chcialbym dojechac do Wiednia a potem lajcik,w chorwacji wzdłuż wybrzeża w poszukiwaniu fajnych miejsc oraz degustacja lokalnych napojów % :flesje: .Jedzie ze mną znajomy początkujący motocyklista na Dominatorze więc rekordów prędkości bić nie będziemy 110-130km/h.

Jeśli chcecie możemy pojechać razem,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...