Skocz do zawartości

Plecak


Gość Saul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Rozejrzyj się za Jansport'em. Plecaki zajebiste pod każdym względem, warte swojej ceny.

 

Pod żadnym pozorem nie kupuj Jansport'a. Miałem kiedyś plecak tej marki z tzw podeszwą do stawiania na mokrej trawie itd. stylistyka ciekawa i wykonanie wydawało sie byc solidne. Bardzo szybko wyrobiły się prowadnice wsuwakach przez co sie nie dopinał i często zamek puszczał, po ok 2 miesiącach użytkowania (czasy szkolne) zaczęły nadrywać sie ramiona. Personalnie brałbym Campus'a mam od 3 lat plecak tej firmy, przeładowuje go czasem niemiłosiernie i jakos nic sie od niego nie obrywa

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem 4lata w sklepie górskim i jeśli pytasz o firmy to z czystym sumieniem mogę polecić dwie: polski Wisport (siermiężne ale b.wytrzymałe) i niemiecki Deuter (b. dobre pod wieloma względami).

Piszę o trwałości na podstawie ilości reklamacji. W okolicach 30l za Wisporta zapłacisz ok 250-300zł za Deutera 350-450zł.

Radził bym unikać marek Karrimor i Campus z których ok 20-25% wracało na reklamacje.

Konkretny model to jest raczej kwestia funkcjonalności i preferencji osobistych.

30l to nie jest plecak transportowy (te mają 60-120l), co najwyżej na 1dniowe wycieczki.

Nie mówię, że te są absolutnie najlepsze bo nie miałem na plecach wszystkiego na rynku i z pewność jest wiele równie dobrych których nie znam, ale przewinęło się przez moje ręce pewnie koło 100 modeli różnych firm więc coś tam wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...