Skocz do zawartości

Yamaha tzr 80


Moto<3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnoscnie motoru yamaha tzr (wydaje mi sie ze jest to wersja "rr" ale dokladnie niewiem a mianowicie jest to ten motorower: http://allegro.pl/yamaha-tzr-80-generalny-remont-nie-gpr-rs-dt-i1973879186.html mam pytanie czy jest on warty 3.100zł klient dorzuca poprzednia skrzynie biegów.

 

PS. Cylinder po 2-gim szlifie . v/max 125. Jak byscie mogli ocencie moto i powiedzcie cos od siebie . z góry dzięki

Edytowane przez Moto<3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz rozwinac to? konkretnie co nie tak warty czy nie itd.

jesli chodz o zadupek to poprzedni wlasciciel niby cos z zzaczepami sie bzawil Ale tak to niby wszystko ok

jesli chodzi o opony to tyl niby 80% a przod przydaloby sie wymienic (a ci oco dokladniej chodzi z oponami i reszta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak silnik.

 

Te zabawy z zaczepami to kit, plastiki w tych modelach są z papieru, jeszcze on ma kilka latek, więc pewnie pourywane.

 

Nie wiem sam, manometr w ręce i testuj.

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało kto jeździ motorowerem i/lub skuterem, dwa wiele osób pracuje i trzy pewnie nikt nie ma dość wiedzy żeby wywróżyć ze zdjęć co jest w tym czymś nie halo.

 

Pi razy drzwi to powiem, że plastiki faktycznie grzebane i cały tył siedzi na słowo honoru do zdjęć chyba. Kierunkowskazy krzywe i jeśli jest to powodem metalowych mocowań to takie rzeczy nie krzywią się z wiekiem tylko z hukiem. Opona przód śmietnik (strzelam w ciemno, że ma tyle lat co sam moto), opona tył też bez rewelacji ale lepsza nowa niż żadna. Silnik trzeba obejrzeć ze zdjęć nic się nie powie.

 

W jednym zdaniu: To moto pewnie do niedawna było trupem i komuś się chciało to ratować, coś z tego będzie ale na pewno nie bez wkładu.

Edytowane przez Shinigami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...