Skocz do zawartości

Silniki diesla już nie opłacalne?


murgal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój znajomek niezbyt długo się nacieszył nowym Leonem.

 

Co maja ukrasc to i tak ukradna ;)

Raczej 9 letniego auta nie wezma, bo w sumie na co ?

Nowego Leosia to co innego :icon_mrgreen:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem forum samochodowe i tamtejsze aukcje, te na allegro też. Oczom nie wierzę, auta z potężnymi i paliwożernymi silnikami, kosmiczne ceny... a już sprzedane !!! Silniki 4.2 , 2.7 bi turbo, 2.0 turbo, mają wielu nabywców. Jeździłem audi a4 2.0 turbo, frajda jest, ale spalanie krzywdzi portfel, 16 litrów - taka średnia wychodzi podczas jazdy na mieście. O spalaniu 2.7 bi turbo czy 4.2 nie wspomnę.

Edytowane przez colahondax11

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojtam. Sranie w banię. Do 300kkm TDI dojedzie bez pierdnięcia. Teoretycznie brakuje mi 30 tys km do tych 300, a znając życie to pewnie z 500 już nakręcone jest bo autko od 2000-któregoś w PL, a rocznik 98. Nie dalej jak wczoraj, wracając z pracy, "bawiłem się" i obserwowałem Gofra. Kręcenie do 3k RPM to już jazda grubo ponad kodeks i proszenie się o pkt. i pln. I nie jest to deptanie pedału w podłogę lecz płynna, zwinna jazda. Przy tym spalanie 6,5L cieszy. Trasa? Zeszłej soboty pyknąłem ponad 600km z rodzinką. Średnie spalanie 4,2L, prędkości 60-150km/h. W jedną stronę przez wiochy, radary, korki i objazdy, spowrotem S6/S1 i lokalne zadupia + miasto. Ostatnio znajomek który tuninguje swoje autka depnął się Gofrem i mówi że idzie nieźle, że się nie spodziewał tego po dieslu. A jednak. Każdy tak mówi kto nie miał styczności z TDI a mam tą nasłabszą wersję 90KM. Nie jestem mega-fanem Gofrów, moje pierwsze auto które bardzo mnie cieszy bo mało pali i zapie**ala. Innymi autami nie jeżdżę zbyt dużo. Ojcowa Xsara 1.6 td, kolegi Mes 190 2.0 który jest totalnym żółwiem...

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem zamiar nim dluuugo jezdzic, ale go zayebali :sad: .

 

Grzegorz, skad ja to znam ?

 

Co maja ukrasc to i tak ukradna ;)

Raczej 9 letniego auta nie wezma, bo w sumie na co ?

Nowego Leosia to co innego :icon_mrgreen:

 

To racja, jak sie .....Ruskowi spodoba to i kotwica od 300 000 tysiecznika nie pomoze :icon_mrgreen:

 

Ojcowa Xsara 1.6 td, kolegi Mes 190 2.0 który jest totalnym żółwiem...

 

He, he, kwestia techniki jazdy, pewien wlasciciel Firebird'a mial mozliwosc sie kiedys o tym przekonac :icon_mrgreen:

 

Proponuje tez przeczekac kiedy ta Xara dikonczy swego zywota gdy 190'tka bedzie w sile swego wieku :icon_mrgreen:

 

Wczoraj bylem na TÜV'ie, rozmawialem z gosciem ktory robil przeglad w MONZA 3 GTE - przebieb 812 000 km

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ze spalanie male to juz pisalem ....

Cieszy mnie ten smochod i nie narzekam poki co na tego diesla ...

Ogladalem wczoraj tvn turbo i zakup kontrolowany i mieli tam kilka aut z silnikami 1,9 tdi i wszyscy je zachwalali

Przebiegi rzedu 300 000 to podobno normalka :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diesel jest fajny poki swiezy albo prymitywny...ojciec w swoje bumie 2.5d e39 robil ostatnio jeden pompowtrysk i jeden regulowal - skasowali jakos 3 tys zl z wymiana filtrow a pomyslec ze jest tam 6 takich pompowtryskow .... Fakt ze jezdzi sie tym cudownie i sinik naprawde ciagnie zajebiscie ,,ale jak cos trzeba zrobic to masakra......spalanie calkiem zacne ok 7 przy deptaniu z obciazeniem a jest to kombi wiec troszke budy jest do ciagniecia.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...