Skocz do zawartości

SIDI Vertigo czy S-MX PLUS


Rekomendowane odpowiedzi

No chyba kpisz.

Mam łydkę dość potężną od siłowni. Alpiny nie mogę dopiąć, zakładam Sidi, zasuwam suwak, skręcam tylne mocowanie i czuję się jak w domu.

 

 

no, głównie z ciebie ;) ale jak kolega po silowni to przepraszam :D

 

U mnie było dokładnie odwrotnie. alpine załozyłem bez wiekszego problemu a sidi masakra jakaś była. to dowód że buty trzeba mierzyć bo gdzie polaków dwóch tam trzy opinie.

 

TCX wypuści teraz nowy ciekawy model buta. cena nie jest niska ale moze warta zachodu. model R-S2

 

http://www.tcxboots.com/eng/prodotti-dettaglio.php?categoria=1

 

wygladaja profi ciekawe jak działaja z tym airbagami :)

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje nogi też nie należą do drobnych, do tego mam dosyć szeroką stopę. Różnicę między SIDI a Alipnestars czy Dainese odczuwałem wyraźnie. Mimo wszystko w Alpinie i Dainesie nogi mi lepiej leżały, ciaśniej, ale dla mnie lepiej. Za to SUOMY nie dałem rady włożyć na nogę, nie mam szans :) . Te buty są robione na bardzo wąskie stopy i chude łydki.

Edytowane przez MSI

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wy nogi na podnóżkach trzymacie?

 

Ja do tego kierownicy używałem, ale ja się nie znam... :buttrock:

 

Kupiłem SMXy, mam je już u siebie. Jeszcze nie było jazdy próbnej, ale po wstępnej przymiarce jest jak najbardziej spoko.

Edytowane przez murgal

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest prawda, plastik na pięcie konkursowo rysuje lakier na setach ale coś za cos.

 

Prawda jest taka ze jedna i druga marka to najwyższa liga i moim zdaniem ktorych nie wybierzesz to bedzie dobrze. warunek konieczny to odpowiednie dopasowanie i tyle, reszta to subiektywne odczucia

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...