Skocz do zawartości

Pomoc.. Suzuki gs 500


Wrzeco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...posiadam Suzuki GS 500 z 92' jak na swoj wiek motockl jest w bardzo dobrym stanie. Poprzedni własciciel bardzo o niego dbał...ogólnie to motor był bezawaryjny.. jak dla mnie jak i dla poprzedniego własciciela... posiadam go od czerwca.. jednak od 3 dni cos sie z nim dzieje. A mianowicie.. gdy go odpale chodzi normalnie,lecz gdy jade już to po ok 5 min jazdy.. zaczyna go dusić ale nie jak by ktos odcią całkiem paliwo tlyko jak by przerywało.. ale takimi dużymi przerwami.. po czym gaśnie i już nie odpala...czasami gdy prubuje go 'odratowa' z tego stanu to daje duzo gazu..wtedy strzela... i jeszcze jedno.. obroty nie dochodza za 4tys. dodam ze motocykl ma dwa cylindry... obie swiece wymieniłem i dalej.. dodam że przed awarią... ładowałek akumulator.. lecz przy akumulatorze są śrubki którymi przykreca sie te raki do niego wmotorze... i te nakretki mi wypadły.. była takie inne kwadratow ejakieś..więc dałem zwykłe okrągłe nakrętki.. są dużo większe.. i zauwarzyłem z eone sie nagrzewają moze to jest tą przyczyną.. nie wiem... dodam jeszcze że jest niska temperatura.. ostatnio spadła poniżej zera... lecz wczesniej jezdziłem rano do szkoły i było ok.Bardzo prosze o jakieś rady ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...