Skocz do zawartości

SHARK RSI PRO


Rekomendowane odpowiedzi

A jest jakiś kask, w którym jest cicho przy 250??

Ja mam S1PRO i tez jest o dziwo glosno przy 280...

Normalnie nie da sie jechać.

 

 

Tak w nawiasie.

 

Ten kask jest bardzo dobry ale powiedzial bym do turystycznej jazdy,

Mam taki sam i jestem zadowalony.

Do szybkiej jazdy Schuberth SR1 powinien byc OK.

Test.

http://www.motogen.pl/laboratorium/testy-akcesoriow/schuberth-sr1-dziecko-schumachera,art140.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można obejrzeć ten kask?

Daj jakieś foto z sieci.

 

Intermotors/Libertymotors Łopuszańska 36. Kaski wiszą na wystawie w części Triumpha ale zagadaj do Pani zza lady a ona pomoże. Foto niestety teraz nie znajdę, bo nie mam nerwów do internetu z którym teraz się użeram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Shark S900 jest ogólnie bardzo głośny. Niesamowicie cichy kask nawet przy 250 to AGv GP TECH - głośność kasku w największej mierze zależy od kołnierza wokół szyi oraz rodzaju wlotów powietrza. AGV ma wloty wbudowane w skorupie, przez co wentylacja jest słabsza, ale kask mega cichy. Shark, Arai czy Shoei mają wloty powietrza wystające ze skorupy, przez co są mocne zawirowania powietrza, co powoduje głośne szumy.

 

Shark RSI jest dobrym kaskiem, każdy jest wykonany z włókna weglowego (niektóre jedynie nie są polakierowane miejscowo). W kasku nie wieje, ale jest głośny zwłaszcza z prawej strony (byc może zależy to od konstrukcji naszej glowy :)).

 

Obecne ceny na Shark i AGv sa powalająco niskie. Jeśli zamierzacie więc dokonać zakupu, zapraszam do kontaktu.

www.4motos.pl

 

Internetowy sklep motocyklowy. Najlepsze marki w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...