Skocz do zawartości

honda cr 80


mati9714
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mogłeś wyciągnąć w całości z podkładkami jak kolega wspomniał. Chyba że się rozsypała. Podaj rok produkcji, lub numery silnika. Serwisówka musi być dokładnie taka sama od tego rocznika a nie podobna, bo się zmieniały rożne rzeczy. Wrzuć fotki tej skrzyni.

 

http://www.cmsnl.com/honda-cr80rb-expert-1996-usa_model1058/partslist/E++08.html

masz tu fiszki od cr80 96r. jak coś patrz na tej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie są efekty braku wiedzy w mechanice, dobrze że nie chciałeś rozkuć wału samodzielnie ...

hehe znam takich co rozkuli w domowych warunkach i im sprzet chodzil ale to etz byla. Ja tez probowalem ale 20 lat temu i to byl pierwszy i ostatni raz

 

no gratuluje, ale to czy dobrze złożyłeś zobaczysz dopiero jak ruszysz;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe znam takich co rozkuli w domowych warunkach i im sprzet chodzil ale to etz byla. Ja tez probowalem ale 20 lat temu i to byl pierwszy i ostatni raz

 

no gratuluje, ale to czy dobrze złożyłeś zobaczysz dopiero jak ruszysz;-)

Może jeszcze pokręcić i pozmieniać biegi na sucho zanim silnik złoży na amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie sprawdziłem parę razy i wchodzą

no to git reszta wyjdzie w praniu, najwyżej jeszcze raz rozbierzesz i juz bedziesz ekspert;) Jeśli chodzi o składanie, ważna rzecz wymiana uszczelek, dokręcenie śrub z określonym momentem, zaopatrz się w serwisówkę. Tam jest wszystko czarno na białym gdzie stosować klej do gwintow, ktore elementy smarować i z jakim momentem dokrecać śruby. To wszystko po to żeby Twoja praca nie poszła w błoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowe jak ktoś nie zagląda do tyłu i tego nie sprawdza. Miałem CR 125 i wiem co to znaczy. Po każdym dokładnym myciu, rozbierałem z tyłu zawieszenie i wszystko smarowałem, aby uniknąc wydania +-600zł. A z przodu zdejmujesz sprężynke i uszczelniacz do dołu z amorów i czyścisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...