Skocz do zawartości

przypalony wydech


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli od buta i innego cholerstwa to pomoże:

http://www.moto-akce...lu-magic,p,4577

Wcześniej (jeśli jest to solidne zanieczyszczenie) na rozgrzanym wydechu mokrym ręcznikiem zetrzeć zabrudzenie z grubsza.

Później czyścimy na zimnym wydechu oczywiście.

Ale tak jak Cosmoo napisał wcześniej - więcej szczegółów ułatwi chcącym pomóc ;)

Go ride...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czym przypaloną ? To ułatwi pomoc..

to jest żółtawa plama wyglądająca jak przegrzane kolanko przy cylindrze,ma to miejsce przy łączu rury cobra z kolankiem troche widać na foto górna rura, foto nie mogę zamieścić ale jest w temacie -chwale się- midnajt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba źle to nazwałem,zobacz foto na- chwale się -czerwone moto, tu nie mogłem wsadzić

 

Pomogę:

 

16102011690.jpg

 

 

Wygląda jak przepalona. Można spróbować tym co podałem wcześniej, nie sugeruj się że do aluminium.

Muszę przyznać, że nie czyściłem takich przebarwień tym środkiem ale czyściłem inne przebarwienia na chromach i schodziło bez problemów.

Może też koledzy podrzucą jakiś inny sposób.

Go ride...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tanie rury są źle zabezpieczone przed przebarwieniem.Tutaj pomoże tylko i to na krótko polerka.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomogę:

 

16102011690.jpg

 

 

Wygląda jak przepalona. Można spróbować tym co podałem wcześniej, nie sugeruj się że do aluminium.

Muszę przyznać, że nie czyściłem takich przebarwień tym środkiem ale czyściłem inne przebarwienia na chromach i schodziło bez problemów.

Może też koledzy podrzucą jakiś inny sposób.

jak zrobiłeś foto? bo ja jestem w tym cienki ha!ha! dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zrobiłeś foto? bo ja jestem w tym cienki ha!ha! dziękuje

 

Ściągnąłem Twoje foto z tematu "Chwalę się", scropowałem w PSie, zmniejszyłem i wrzuciłem na imageshack.us, podlinkowałem i już :)

Co do polerowania - jeśli nie żal Tobie 69 zł to polecam ten środek - Alu Magic, naprawdę czyni cuda :)

Jeśli nie pomoże w tym temacie to na pewno przyda się Tobie do tego chromowanego smoka ;)

Go ride...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie tanie to chyba nie,bo 1 właściciel w stanach wydał 1000 dolców-wydechy cobra- a skąd ta plama nie wiem

 

Jedne z najdroższych kosztują w US około 700 USD więc w tysiaka nie uwierzę flesje.gif

Tak jak pisał Piter - nie wszystkie rury są zabezpieczane przed przebarwieniem - nawet najlepszych firm.

Go ride...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem Twoje foto z tematu "Chwalę się", scropowałem w PSie, zmniejszyłem i wrzuciłem na imageshack.us, podlinkowałem i już :)

Co do polerowania - jeśli nie żal Tobie 69 zł to polecam ten środek - Alu Magic, naprawdę czyni cuda :)

Jeśli nie pomoże w tym temacie to na pewno przyda się Tobie do tego chromowanego smoka ;)

http://forum.motocyklistow.pl/public/style_extra/post_icons/icon6.gif

aale mi wytłumaczyłeś i tak z tego nic nie kumam ha!ha!ha! kaskę na specyfik dla smoka na pewno wydam jesteś wpożo gość

 

Jedne z najdroższych kosztują w US około 700 USD więc w tysiaka nie uwierzę flesje.gif

Tak jak pisał Piter - nie wszystkie rury są zabezpieczane przed przebarwieniem - nawet najlepszych firm.

Aaaa tam, niech se bedzie jak chce! a to plamsko i tak musi zniknąć i już,dobrze mówie, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj ze słodzeniem na tym forum - przecież my jesteśmy MOTOCYKLISTAMI a nie jakimiś słodziakami, nie? ;)

Co do polerowania - ostrożnie i ze sprawdzonymi środkami, bo jak zarysujesz albo zedrzesz warstwę chromu to dopiero będzie lipa icon_twisted.gif

Go ride...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...