Skocz do zawartości

Krym kwiecień 2012


Robas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wyjazd planuję od razu po Wielkanocy, na pewno na trasie znajdą się Karpaty- tam jazda po terenie, Odessa, cały Krym, Czarnobyl. Będę jechał enduro więc preferowane drogi to szuter dlatego propozycja skierowana dla posiadaczy takich sprzętów.

trasa ok. 5500 km licząc z mojej miejscowości, dokładny plan wrzucę gdy go opracuję :)

Edytowane przez Robas

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

a niby co Kiler? :) o Kijowie to wiem, hehe. chyba jednak kupie stormiaka to bedziemy rowni :) fajnie sie lata i na szutrach tez da rade

o Kijowie ci pisałem

kupuj sztormiaka i jedziemy niekoniecznie po szutrach to jadę zawsze i wszędzie :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Kijowie ci pisałem

kupuj sztormiaka i jedziemy niekoniecznie po szutrach to jadę zawsze i wszędzie :crossy:

zdecydowałem się podzielić tą trasę na dwa, tz. odessę i krym zostawiam na następny rok.

zatem w kwietniu w grę wchodzą karpaty i czarnobyl w czasie około tygodnia

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

zmiana planu. jedziemy około 3500 km. około 6 dni. karpaty ukraińskie potem czarnobyl i do domu icon_e_smile.gif wyjazd planowany na 30 kwietnia, uzależniony od pogody. na dzień dzisiejszy jedziemy w dwóch z kumplem z chodzieży i może poleci jeszcze jeden kumpel z chodzieży. trasa po asfalcie.

poza typową turystyką w planie picie na umór i zarywanie ukrainek, szczególnie tych w strojach ludowych, żeby poczuć folklor gdzieś na połoninie na stogu, bo w grupie sami rozwodnicy icon_e_wink.gif

Edytowane przez Robas

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...