Skocz do zawartości

Kupię Samochód. BMW Serii 3 E46 lub inne propozycje.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam BMW E46 w stanie bardzo dobrym, silnik 2.0. nie zniszczone, nie powybijane suche na górze jak i od spodu, bez większych inwestycji i wad ukrytych. Nie ma opcji cieknący dyferencjał, sprężarka czy przetarta do kości kierownica. Jeśli ktoś ma taki statek w zacnym stanie na sprzedaż prosze o info. Lub inne propozycje. Aha to musi być disel.

LAKIERNICTWO MOTOCYKLOWE - 889 423 626

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomek ma E36 fajną. Jakiś M-pakiet czy coś. Koło 200KM, benzyna. Nie wiem jaka pojemność bo się nie znam. Coś koło 2 czy 2.5 6 cyl. Nie jest burakiem-tuningowcem. Beta jest czarna na aluskach, gość pcha w nią kasę a jeździ raz w miesiącu wkoło komina. Taki pedantyczny trochę jest. Nigdy chyba nie depnął jej więcej jak 2500RPM bo się boi. :icon_mrgreen: Kupił ją z wydechem typu "rynna", zdjął i seryjny zamontował. Założył ringi wokół przednich świateł. Zmieniał coś we wnętrzu, podsufitkę czy coś. Jeśli pamięć mnie nie myli to tapicerka jest w czarnej skórze. Na takich kołach (chyba) stoi.

http://maxbimmer.com/forums/attachment.php?attachmentid=90317&stc=1&d=1249490284

 

Takie coś interesuje? Mogę się dowiedzieć ile woła za nią. Wiem że niedawno jeszcze chciał podmienić za motocykl.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...