Skocz do zawartości

SKRADZIONA YAMAHA FZ6 FAZER S2 2008 CZARNA 14.10.2008


franz_fz6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wczoraj w nocy około godziny 21 skradziono mi motocykl, czarna Yamaha FZ6 Fazer S2 z Dąbrówki ulica Topolowa. Moto było przypięte do latarni grubym lancuchem, blokada kierownicy plus blokada kola disclokiem, okryta plandeka oxforda.

Numer rej ZKO M980

vin - JYARJ149000004678

MOTO BYLO CALE CZARNE, BOCZNE NAKLEJKI Z 2007 ROKU WIEC NIE CZERWONE TYLKO SZARE, CZACHA PO PRAWEJ STRONIE BYLA ZADRAPANA I POMALAOWANA, Z TYLU PLATFORMA GIVI DO BAGAZNIKA.

 

W NOCY BYL WIDZIANY W POBLIZU MOTO BIALY SAMOCHOD DOSTAWCZY.

KONTAKT 501 549 097

DZIEKI!

 

FOTA

http://www.bikepics.com/members/franz1983/

Edytowane przez franz_fz6

...Nine times out of ten I win...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartazz a w czym ta zajebista opdowiedz ma mi pomoc?

mi zapoponowali bez znizek i zwyzek ponad 3 tys na rok, dlatego nie kupilem.

z reszta od nowego sezonu fz8 i juz na bank z ac

Mi tez wycenili w WARTA na 3500zł a w PZU na 2500zł...

Dlatego wykupiłem w AXA Direct... podpięli mi zniżki na AC motocykla z OC samochodu czyli na start miałem 60%. Kwota zrobiła się już całkiem sympatyczna... zwłaszcza na 2 raty :)

 

PS. FZ8... świetny wybór - też się przymierzam

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnijcie system. Człowiek jest po stracie moto a Wy kto ma wyższą składkę za AC. Swoją drogą okazja czyni złodzieja i na dobrą sprawę takiego motorku nie wystawiałbym na widoku na noc i to przy latarni - już chyba lepiej zaparkować go w krzakach i przykryć kocem. Mam w okolicy kilku znajomych to na pewno przedzwonię rano i każe mieć oczy szeroko otwarte. Chociaż wydaje mi się, że jest już u Ruskich albo właśnie jest rozbierane na części. Ja sam przeglądnę kilka zagranicznych stronek może coś trafię. Nie będę Ciebie tutaj pocieszał bo szesnastu lat nie masz. Sprawa jest beznadziejna i do tego brak AC - marne szanse na odzyskanie motocykla. Jakby co będę dzwonił ale nie obiecuję.

 

@edit

Nawet jakbyś go zamurował przy tej latarni to i tak by Ci go zawineli - taki kraj.

Edytowane przez rexar

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...