Skocz do zawartości

LC8


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

De facto nikt poza Meonim ze ścigających się w rajdach-maratonach nie chce LC8 na zawody, bo robią lepsze wyniki na lżejszych i łatwiejszch do opanowania LC4.

Nie zawsze większe czy mocniejsze oznacza lepsze.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

De facto nikt poza Meonim ze ścigających się w rajdach-maratonach nie chce LC8 na zawody.

Zgadza sie. Probowal tez Giovani Sala. Nie bylo najgorzej, ale z Meonim nie mogl sie rownac.

 

Szkoda, ze Fabrizio powoli wycofuje sie z rajdow dlugodystansowych. To prawdziwy lis pustynii.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie. Probowal tez Giovani Sala. Nie bylo najgorzej, ale z Meonim nie mogl sie rownac.

 

Szkoda, ze Fabrizio powoli wycofuje sie z rajdow dlugodystansowych. To prawdziwy lis pustynii.

 

Dla mnie wszyscy ludzie startujący w takich rajdach to istne lisy (niektóre może farbowane, ale i tak lisy) :mrgreen:

Ja jak się zakopie na piaskowni i bawie się w odkopywanie 30 min, to się zastanawiam skąd tamci ludzie biorą tyle siły i przedewszystkim CHĘCI !!!!!!!!! 8O To jest istna katorga :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Ja jak się zakopie na piaskowni i bawie się w odkopywanie 30 min, to się zastanawiam skąd tamci ludzie biorą tyle siły i przedewszystkim CHĘCI !!!!!!!!!  To jest istna katorga

 

Tiaa, dokładnie, sam o tym myślę często, jak oni w tym upale wyciągają motocykle ważace ponad 160 kg z tego piachu. Może łopatki wożą? eee to chyba auta tylko. w każdym razie hardcore. Nie życzę nikomu, można odwalić na sercę lub wylew do mózgu (jeden z zawodników w IMP tak się załatwił).

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...