Skocz do zawartości

Honda CBR 600f


Kostek_86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

http://allegro.pl/ho...1859387932.html

post-4620-0-46212800-1318005495_thumb.jpg

 

Postanowiłem, że czas najwyższy przesiąść się na większy i wygodniejszy sprzęt. CBR'ką przejeździłem 2 sezony i nigdy mnie nie zawiodła. Trudne były tylko początki, kiedy pompa paliwowa odmawiała posłuszeństwa, ale po zakupie w zeszłym sezonie zestawu naprawczego, do dzisiaj jest spokój. Motocykl był "hamowany" w tym sezonie i wg. danych z hamowni posiada moc 80KM oraz 51,6Nm. W tym sezonie był na regulacji zaworów, oraz synchronizacji gaźników i mieszanki, wymieniony został również olej. W poprzednim wymieniłem świece oraz filtr powietrza. Nie ukrywam, że ma kilka wad, z czego najpoważniejsza to "wyskakująca dwójka", dzieje się tak zazwyczaj przy mocnym przyspieszaniu, kiedy robi się to z wyczuciem nic się nie dzieje. Niestety zakupiłem ją z tą wadą, o której nie zostałem poinformowany. Ja używałem jej tylko do jazdy na co dzień i turystycznie. Oprócz tego obroty "falują" i przednie klocki hamulcowe są do wymiany. Na życzenie mogę dorzucić drugi komplet gaźników i oryginalny tłumik (który jest "wybebeszony"). Cena nie jest ostateczna, więc rozważę rozsądne propozycje.

 

LWG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie był na regulacji zaworów, oraz synchronizacji gaźników i mieszanki

/.../

Oprócz tego obroty "falują"

Skoro jest po wspomnianych przez Ciebie regulacjach, to co jest powodem "falowania" ?

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest po wspomnianych przez Ciebie regulacjach, to co jest powodem "falowania" ?

 

Prawdopodobnie gaźniki trzeba regenerować. Mam 2 komplety i na obydwóch jest podobnie, z tym że na tych które są założone trochę lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Niestety miałem niedawno niegroźnego "dzwona". Zniszczone zostały owiewki z lewej strony oraz tylny kierunkowskaz, po za tym nic więcej nie zostało uszkodzone.

 

http://otomoto.pl/index.php?sect=edit&request_server=otomoto.pl aktualne ogłoszenie. Cena 2100 do rozsądnej negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...