Skocz do zawartości

dominator nx 650


ber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 bieg to kwestia 1 trybu, a wymiana to koszt około 50 zł nawet nie, jeżeli sam poradzisz sobie przy rozpoławianiu silnika, a za takie pieniądze moto tylko z jedną usterką to polecam, aczkolwiek zrób jazdę próbną na wysokich i niskich obrotach i zobacz jak się sprawuje, żebyś nie żałował potem :P

Pozdrawiam!

Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 bieg to są dwa współpracujące tryby, jeżeli wymienisz jeden to drugi za jakiś czas też będzie do roboty jak nie odrazu, problem może też leżeć gdzieś indziej nie koniecznie w trybach. No i koszt na pewno nie wyjdzie 50 zł, kupno używanych trybów jest wielce ryzykowane a i silnika z powrotem na sylikon nie złożysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 bieg to kwestia 1 trybu, a wymiana to koszt około 50 zł nawet nie, jeżeli sam poradzisz sobie przy rozpoławianiu silnika, a za takie pieniądze moto tylko z jedną usterką to polecam, aczkolwiek zrób jazdę próbną na wysokich i niskich obrotach i zobacz jak się sprawuje, żebyś nie żałował potem :P

Pozdrawiam!

Przemek.

Za 50zł to może sylikon kupić i loctite do gwintów. Jeżeli nie da się kupić uszczelek pojedyńczo to koszt kompletu ponad 400zł :icon_evil: Doliczmy koszt częsci i ewentualnej robocizny. Naprawy skrzyń biegów nie należą do najtańszych niestety :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mam za sobą przekładkę wszystkich współpracujących części skrzyni biegów w xlv i muszę powiedzieć,że prócz wytartych w jednym miejscu wodzików na zębatkach nie było śladu tarcia czy też zdarcia.Miałem o tyle farta,że kupiłem moto z drugim uszkodzonym silnikiem ale skrzynia była ok i gdy zleciłem naprawę mechanikowi to zalecił przekładkę całej skrzyni nawet wybieraków

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...