Skocz do zawartości

Szparunki Jawa 175


raceteam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedawno pomalowalem moja Jawe 175 :D Teraz chce zrobic szparunki mogl by mi ktos powiedziec jakiej szerokosci byly szparunki w tamtych czasach lub jakiej grubosci tasmy uzyc zeby wygladalo jak w oryginale ?? rozwazam nad 3mm ale wydaje mi sie ze troche moze byc za malo .Prosze o jakas podpowiedz z gory dziekuje :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kolego tu : http://allegro.pl/szparunki-zestaw-junak-wfm-wsk-shl-mz-jawa-awo-i1839097566.html napewno ci pomoga. nie bedziesz musial nawet bawic sie z malowaniem tylko nakleisz i polozysz ladny lakier bezbarwny i bedize jak oryginal , wszystkie szerokosci i wielkosci maja zachowane jak w oryginale . najlepiej zadzwon lub napisz maila i bedziesz wszystko wiezial :) cena chyba niezbyt wygorowana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ok tylko ja robie moj motocykl na oryginal i nie bede kryl klarem tylko sam akryl i na to malowane recznie szparunki .

 

Jak pomalujesz akrylem to już nie będzie oryginał

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opcja 1. mozesz uzyc szparunkow jako maskownicy . pomalujesz elementy na kolor szparunku, przykleisz to z zestawu a nastepnie naprysniesz docelowy kolor motocykla, zrywasz szparunek i masz wszystko wymalowane farba bez zadnych naklejek.

1 szybciej

2 taniej

3 bardziej dokladnie

 

opcja 2.a jesli juz naprawde nie chcesz tak to poprostu zadzwon do nich i zapytaj jaki szeroki jest ten pasek , napewno sie dowiesz. czy napewno w fabryce ktos robil to recznie ?? bez szablonow ?? nie jestem do konca przekonany przy takiej produkcji , no ale nie jestem ekspertem :) moge poradzic tyle ile wiem :)

Edytowane przez zolw.poz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...