Skocz do zawartości

Napraw swojej maszyny


Mer1lyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam taką sprawę do ludzi ze śląska najlepiej Zabrze-Gliwice!!

Jest ktoś kto umie i lubi majstrować przy motocyklach i miałby czas i cierpliwość poduczyć żółtodzioba choćby w drobnych naprawach własnej maszyny??

Głównie chodzi o to, że mam swoją ukochaną cebre ale skubana ma humory i trzeba przy niej grzebać... po pierwsze szkoda non stop oddawać na warsztat i w dodatku płacić często słono za nic... po drugie maszyna zyskuje duszę gdy sami przy niej pracujemy, a ja się boję że coś spier**** więc było by zajebiście jak bym pod okiem kogoś obeznanego mógł się pouczyć tego i owego :icon_biggrin: :cool:

Nie wiesz nawet jak rozgrzewasz serce kiedy mkniemy szosą w dal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś miał bliżej to nie byłoby problemu, tym bardziej że znam to moto na wylot. Ale generalnie jeśli mowa o jakichś drobnych rzeczach to serwisówka w rękę i jedziesz :). Ja też się sam uczyłem. Tylko jak rozpoławiałem silnik to pod okiem kolegi mechanika. Najtrudniejszy jest pierwszy krok, w miarę upływu czasu człowiek nabiera pewności siebie i jest coraz lepiej. W razie czego pisz na forum to będziemy podpowiadać.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmien warsztat ;).

Jak oddajesz z humorami, to masz odebrac naprawiony.

Tam gdzie ja serwisuje moto, tak to dziala.

 

Pewnych humorow silnika sie bez specjalistycznych narzedzi nie pozbedziesz. Chociazby dobrze byloby miec wakuometry do gaznikow. Regulacji zaworow we wlasnym zakresie raczej tez nie zrobisz.

 

Z mniejszymi problemami powinienes dac sobie jednak rade.

 

Pisz o konkretach, to ludzie posluza Ci rada, a moze znajdzie sie tez i ktos, kto bedzie mogl Ci w danym konkretnym problemie pomoc.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp :bigrazz:

To może od razu spytam, jeżeli chodzi o naprawę układu wydechowego (bo nie wiem jak sprecyzować, chodzi mi o te rury między tłumikiem które dochodzą do silnika, czy można je przy silniku trochę skrócić i zamontować, pytanie też jak i co będzie potrzebne bo później tłumik to już pestka zamontować... tylko nie pytajcie czemu muszę coś takiego zrobić -.-'

Nie wiesz nawet jak rozgrzewasz serce kiedy mkniemy szosą w dal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...