Skocz do zawartości

Honda vf 750


Ramzes69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki wydech i filtr powietrza ?

Filtr powietrza oryginał honda a wydech pusty ale przed założeniem pustego był ten sam objaw

 

sprawdz swiece jeszcze raz bo mi sie wielokrotnie zdazylo ze sprzedali mi wadliwa swiece i to w serwisie

A są jakieś inne bo mam NGK a słyszałem o irydowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj podniesc wszystkie iglice o jeden zabek w gore, lub jesli nie maja regulacji podlozyc podkladki grubosci 1.5 mm.

A czy według Ciebie może to być coś np z cewkami albo wykluczasz taką możliwość,bo motor przy 5 tys zaczyna przerywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to bylo uszkodzenie cewek to silnik po przerywaniu kolo 5 tys obr przerywal by jeszcze bardziej w wyzszym zakresie obrotow, a twoj po przejsciu 5 tys idzie dobrze.

Tak ze nie jest to uszkodzenie instalacji, czy elektroniki moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to bylo uszkodzenie cewek to silnik po przerywaniu kolo 5 tys obr przerywal by jeszcze bardziej w wyzszym zakresie obrotow, a twoj po przejsciu 5 tys idzie dobrze.

Tak ze nie jest to uszkodzenie instalacji, czy elektroniki moto.

W takim razie dzieki za podpowiedzi i spróbuję podnieść te iglice jak coś się zmieni to się odezwę jeszcze raz wielkie dzięki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

U mnie moto przerywalo do ok. 5 tys. obr. jak mi w serwisie uszkodzili jedna fajke na swiecy. Powyzej 5 tys. moto pracowalo dobrze i ciagnelo jak wsciekle.

Wymiana fajki i moto jak nowe.

 

Pzdr

Siema a jak to sprawdzic ze jedna fajka jest do d..py wymienic wszystkie czy kombinowac z jedną nową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

U mnie juz wyraznie bylo czuc, ze na wolnych obrotach wypadaja zaplony. Wolne obroty tak "skubalo".

A sama fajka byla uszkodzona tak, ze bylo to widoczne - naderwany byl gumowy plaszcz, ktory obejmuje izolator swiecy.

 

Jesli nie bedzie wizualnie widac uszkodzenia, to wiem, ze niektore warsztaty samochodowe maja takie spcjalne urzadzenia do sprawdzania fajek, czy sa na nich przebicia. Moglbys zdjac fajki i sprobowac sprawdzic w jakims serwisie.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...