Skocz do zawartości

Jaki motocykl kupić?


adi805
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na spalanie nie narzekalem, ale to litr w Vce cudow czyli spalania po 5-6 litrow nie oczekuj:)

Hmm a moja tak pali. Wprawdzie jeżdżę po emerycku ale jednak :)

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 6000zł to nie kupi zadbanej TL, ceny dobrych egzemplarzy zaczynają się od 10000zł.

Za tą kasę to ciężko cokolwiek w dobrym stanie kupić. No może jakąś 500 ;>

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby moge pokazac Ci moj egzemplarz ktory jest b. zadbany i w 6 tys sie miesci:) jedynym mankamentem jest to ze teraz jest to naked nie z mojej winy, a slepego kierowcy puszki, zreszta sytuacje opisywalem w temacie mojej TLki, niestety fotek nie udalo mi sie jeszcze wstawic bo chce najpierw w 100% ja skonczyc, a troche zabiegany ostatnio jestem, ale jesli jestes zainteresowany sluze fotkami w plastikach i sam ocenisz:)

 

Horb 5-6 litrow to chyba jak silnik odpalasz;p

Edytowane przez matiuss90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak uwazasz trudno, ja wiem co sie stalo, mam wszystkie plastiki do moto zeby zobaczyc jak to wygladalo, i nie kazdego Yuby od razu stac na sprzet za 20 tys, czy dwa moto jak w Twoim przypadku. Ja jestem motocykla pewien w 100%, daje na niego gwarancje, moge jechac do kazdego serwisu na przeglad bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horb 5-6 litrow to chyba jak silnik odpalasz;p

Tia, a pozniej przez kolejne 200- 300 km :icon_razz:

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z częściami jest bardzo przyzwoicie, mnóstwo rzeczy jest wspólnych dla TL, SV, GSXR, GSXF, RF z tamtych lat i są tanie. Do SV to raczej dostaniesz wszystko co potrzeba, u nas dużo tego jeździ, czy to starsze czy młodsze wersje. Jednak rzeczy specyficzne dla TL-a, np. owiewki, crash pady, sety (zarówno seria jak i sportowe) itp. trudniej dostać, ale wszystko (dosłownie) znajdziesz na angielskim/amerykańskim/niemieckim ebay-u.

Edytowane przez MSI

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam wszędzie tu i tam...i pisze że każde moto ma jakieś wady mniejsze lub wieksze. Liczy sie stan motocykla i potem po zakupie to jak sie o niego dba.Doszedłem do wniosku że powinienem wybrać to co mi sie podoba i jak łatwo jest o nie drogie części. Myśle nad tl1000s lub tl1000r i sv650. Będe w najbliższym czasie próbował dosiąść tych maszyn i przetestować je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za troske ale wiem co to strach i wyobraznia:) Jak będe miał pecha to i na skuterze sie zabije jak tak dalej kierowcy 4kółek będą zajeżdżać drogi nie patrząc 2 razy w jedną i drugą strone. Ale masz może i rację bo tych sv jest więcej a i mniej palą.Tylko jest takie szczególne pytanie dlaczego tak szybko sv i tl-ki tracą na wartości i czytam w ogłoszeniach że ludzie z takich maszyn szybko rezygnują i sprzedawaja za bezcen lub zamieniaja na cokolwiek innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy laski znają sie na moto??? Nie sądze. Dla przeciętnej dziewczyny ścigacz to sportowy, chopper dla staruszków a enduro czy cross w teren. Jeżeli o mnie chodzi to też mam oczy i widze co jest ciekawe i ładne. Podoba mi sie tl,sv,vx,bulldog,v-max. A jesli chodzi o laski to chyba kwestia ich gustu co im sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...