Skocz do zawartości

GSXR 600 k3 slizg


Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie. Wczoraj mialem slizg moim GSXR 600 k3, (wymuszenie pierwszenstwa przez auto, facet nawet sie nie zatrzymal i pojechal w dluga...), nie spisalem nr rejestracyjnych ani nawet nie wiem co to za auto bylo... , jak tylko mi wyjechal to zahamowalem i polozylem motor zeby nie uderzyc w neigo centralnie, gdy tylko zahamowalem to widzialem tylko asfalt przed oczami a faceta juz nie bylo. Na czale szczescie nic powanznego sie nie stalo, odarty lokiec, biodro, kolano i kostka. Uszkodzenia moto to: zjechana prawa owiewka, pekniety air box, zgieta nozka hamulca, pekniety prawy kierunkowskaz.

 

Orientuje sie ktos z was co by wyszlo lepiej, szukac nowej owieki w kolorze czy moze przemalowac cale moto na jednolity kolor(ile moze kosztowac pomalowanie calego moto) i potem jakies ladne naklejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że zakup nowej oryginalnej owiewki albo ewentualnie jakiegoś zamiennika bo z tym malowaniem to różnie bywa potem przy sprzedaży motocykla... Zresztą pewnie wiesz.

 

Ja bym wymieniał owiewkę mimo wszystko.

 

P.S.

Zajrzyj do TEGO tematu - jest coś o kosztach malowania motocykla. Pozdrawiam

Edytowane przez rexar

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba mnie przekonaliscie co do owiewki, chociaz i tak nie wiem czy ten moj gixx jest w oryginalnym malowaniu xD

 

http://imageshack.us/photo/my-images/651/m26599535.jpg/ najwieksze watpliwosci mam do bialego ogona, czy to bedzie oryginalne malowanie? bo jesli nie to bym malowal calego i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie bede jednak malowal cale moto, i teraz sie zastanawiam nad kolorem, planuje pomalowac calego na biała perłe i do tego ciemno niebieskie felgi lub motor czarna perła i biale felgi, ktory zestaw kolorow byl byl lepszy? a moze wy macie jakies pomysly ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...