Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będę rozmawiał:) Yuby ja mogę nawet sprzątać:) według mnie żadna praca nie hańbi :) oj z tymi szlabanami coś się wymyśli:)

 

Tak czasami przylatują tam moi kumple ale to bardziej się pościgać niż podriftowac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie była ta spalarnia?? o ile można wiedzieć.

Może wrócą zakłady będe miał bliżej :)

 

Znalazłem chłopaki fajne winkle ale narazie nie będe się chwalił gdzie w przyszłym tyg nagram coś i sami ocenicie czy warto. Ostatnio było dużo piachu bo całego odcinka jeszcze nie wyleli asfaltem. Yubego powinno zainteresować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spalarni też już nie można polatać.

 

Yuby to co mamy sprzedać moto czy na niego patrzeć w garażu jak stoi bezczynnie, tu nie wolno tam nie wolno..... podobnież to wolny kraj, proponuje więcej optymistycznego nastawienia do życia.

 

Świat na tym się nie kończy, nie tu to tam się spotkamy nikt nikomu tego nie zabroni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalarnia jest na Targówku Przemysłowym. Lecąc Radzymińską od strony centrum, skręcasz w prawo przed OBI, jedziesz wiaduktem i przejeżdżasz rondo na wprost.

 

A już kojaże tam można chyba na wysokości szwedzkiej skręcić przez tory. Tam byłem raz i to po przyjeździe gości głównych, więc trzeba było wracać.

A może ktoś będzie wiedział gdzie jest miejsce zaczynające sie od 3 minuty w filmiku??

 

 

Podpytuje wszędzie i nikt jeszcze nie wiedział. Tam motornania ze zdjęć widziałem też tam testy robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

 

Chętny ktoś na małą rundkę dziś o 18:30 oczywiście jak nie będzie padać.

 

Plan jest taki co by strzelić rundkę z prędkością nadświetlną lub standrdową (kwestia dogadania) nowym odcinkiem autostrady A2 - przedłużenie S8 w stronę Łodzi. Jest tam świerzutki asfalt może jakieś ciekawe zawijasy będą (nie wiem bo nie jechałem a chętnie bym sprawdził jak wygląda trasa puki jeszcze jest za free)

 

Potem możemy zachaczyć o starówkę zapalić papierocha i może jakieś pierogi wciągnąć.

 

No i rozjazd.

 

Start dziś 18:30 z pod Piotra i Pawła.

 

Minimalna liczba chętnych aby wypad był aktualny to 3 maszyny.

 

Chętni dopisywać się, a nie zalogowani wysyłać sms na 694 415 956 z potwierdzeniem a ja będę dopisywał na listę.

 

1- Szybki 81

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...