Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z powodu mojej obecnej spłuczki finansowej proponuję trasę max do 200 km (w obie strony).

W czerwcu chętnie wyskoczę na coś dłuższego, najlepiej z noclegiem.

Pomyślcie nad trasami i terminem czerwcowym.

Fajnie było by znowu wyskoczyć większa ilością maszyn. Częstochowa była super.

Jeśli chodzi o czerwiec to moge obie wziąć urlop i możemy wyskoczyć w środku tygodnia.

Moje preferencje to trasy inne niż mazury bo tam latam raz w miesiącu.

Ideał to namioty i ognisko oświetlające motongi nad wodą. :)

No dobra przeżyje te mazury. Tam jest miejscówek do wyboru do koloru, np. Karwica lub Krzyże.

N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie słuchajcie ja dopiero wróciłem swoim pyr pyr do domku:) a co do torów, płynów itp to ustępuję :) Koledzy nieznajomi, tzn. do tych z ktorymi nigdy nie latałem :) tak jak z płynami tak z ulicami ... nie daje rad , co to których nie mam pojęcia :) pomyliłem się z dotem6 to prawda ale drugi raz przepraszac nie będę :) tak samo jest z ulicami i winklami:) nie zapie**alam tam gdzie wiem ze mogę zrobić komuś krzywdę , a nie tylko sobie:) a i jeszcze jedno tak jak Marcin (marcinrednose) proszę o spokój tych którzy do mnie piszą bo zasmiecacie temat :) a jak chcecie popisac o mnie czy po mnie pojezdzic prosze niech któryś z was założy temat o nazwie"Danon93" mozecie jechac ile chcecie:) pozdrawiam Swoich wiernych kumpli i dla nich LWG:) A wszystkim innym życzę miłego,udanego,ciepłego i BEZPIECZNEGO sezonu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ty mi nie bedziesz mowił jak kogo mam nazywać koleszko:) Pomyłka ludzka rzecz ... dlatego też przeprosiłem:) a wam dziękuję za sprostowanie :) jednak w innych rzeczach które pisałem nie ma juz takich błędów ... a teraz mimo ze jesteś Moderatorem... prosze abyś nie udzielał się w temacie który cię nie interesuje bo po prostu zaśmiecasz , AAA zapomniał bym:) mi naprawde korona z głowy nie spada kiedy przyznaję się do błędów , Dobranoc

LIMO I INNI BEZ IMIENNI:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie (bo ostatnio dołączyła do nas przedstawicielka płci pięknej) jestem chętny na trasę do 200km z racji tego ,że też mam kruchutko z flotą:) super byłoby wybrać się nad jakieś jeziorko gdzie można będzie spożyć lecha free i kielbaske:) mam sakwy więc zabranie dwóch jednorazowych grill'i nie stanowi problemu plus kiełbasa piciu myślę ze wszyscy się zmiescimy:) czekam na termin i propozycję .Sam mało znam takich miejscówek ale jak oglądałem foto z wypadu"na czersk" to aż mnie ciarka przeszła :) szkoda że nie mogłem z wami jechać :( czekam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...