Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno mnie nie było. Widzę że mnie sporo ominęło... Dziś sobie odbiłem dłuższą rozłąkę z maszyną. O 11:00 stwierdziłem że najwyższy czas sprawdzić legendarne mazurskie winkle. Bez żadnego planu poleciałem przez Wyszków i Pułtusk, i wparowałem na drogę nr 57. No i fru :biggrin: Prawy, lewy, prawy, lewy... Tak się wkręciłem że przestałem zwracać uwagę na drogowskazy. Wreszcie skończyło się paliwo. Zjechałem na stację, zatankowałem i zapytałem sprzedawcę: "panie, gdzie ja właściwie jestem?". Typek wziął z półki mapkę, rozłożył na blacie i... ...okazało się że za 17km jest granica z Rosją :laugh: Nie żebym się przestraszył Putina. Wizy nie miałem ze sobą więc pomyślałem: "co się tam będę pchał?" :laugh: Odbiłem na Kętrzyn, zjadłem obiad w Mrągowie i wróciłem do domu przez Szczytno. Reasumując, stuknąłem dziś 600km :cool:

Edytowane przez Michalski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż z drugiej strony to z 2x zatrzymałem się w zatoczkach po to żeby film nakręcić od środka toru ale to raczej nie to miałeś na myśli.

Nie było do rozsądne bo nie jeden tam już wypadł. Szczególnie jak kierunek tego zakrętu jest w lewo. No nic, mądry polak po szkodzie.

 

Powtarzam pytanie:

Jak doszło do szlifa bandita? W tamtym miejscu musiałeś dać się ponieść "prostej" i odkręcić (taka skłonność) dlatego wypadłeś z tego łagodnego luku. Bo innego wytłumaczenia nie mogę wymyślić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo!jak tam na jutro plany?

W związku z jutrzejszym finałem Euro propozycje mam następującą:

1)spotkanie na mieście lub na Cargo ok godz.19-20

2) przelot na cafe 66 lub (moim zdaniem) dużo bardziej klimatyczny bar 2oo - w celu obejrzenia meczu a przy tym rozegrania partii w bilarda etc.

3)....pewnie coś wymyślimy ;)

jeśli są jakieś inne wizje to napiszcie na forum - ja się do Was i tak dołączę na mieście... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie było do rozsądne bo nie jeden tam już wypadł. Szczególnie jak kierunek tego zakrętu jest w lewo. No nic, mądry polak po szkodzie.

 

Powtarzam pytanie:

Jak doszło do szlifa bandita? W tamtym miejscu musiałeś dać się ponieść "prostej" i odkręcić (taka skłonność) dlatego wypadłeś z tego łagodnego luku. Bo innego wytłumaczenia nie mogę wymyślić

 

 

OK Wezmę to sobie do serca :-) i pewnie już tam stawał nie będę.

 

Co do Twojego pytania o szlifa to nie mogę Ci na nie odpowiedzieć a to dlatego, że musisz je skierować do właściciela bandita bo ja na nim nie siedziałem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dziś coś dzialacie???

Bo wczoraj specjalnie mało piłem co by dziś polatać większą część niedzieli.

Tymczasem lece do tego Brwinowa

 

W brwinowie byłem tylko ja

 

Pomyślcie coś o wypadzie pod sklep w RANCZU. Zrobić zdjęcie i powrót. To jest jakieś 160 180 km

Edytowane przez Ogonnek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że tak :-)

 

Zbiórka pod Piotrem i Pawłem na przeciwko Ikea teren M1 Marki o 20:30 (będzie mniej słońca)

 

Robimy małą rundkę ul Legionową do Legionowa potem modlińska toruńska żwirki i Cargo tam zbieramy resztę ekipy i w miasto.

 

 

Chętni dopisywać się

1- Sebastannn

2- Szybki

3- Tybur (doleci pewnie na Cargo)

4-...........

5-..........

itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero 20 30... Co tak puzno ;)

Ja myślę koło 18 podjechac na winkle na kolanko, a puzniej standardowa niedziela :biggrin:

 

Lubie to

 

Wkońcu zobaczył bym winkle w Radzyminie

 

W razie co piszcie czy są zmiany ja bede patrzył w telefonie na bierząco i się podstosuje

Edytowane przez Ogonnek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...