Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ktos by sie pisal na jakis obiad na mazurach w sobote albo w niedziele ? bo bym sie przejechal gdzies dalej :)

Ja odpadam, w weekend to ja bede leżał do góry .... na nowo nabytej działce :biggrin: i popijał piwko przy grillu

Edytowane przez Sygnet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja odpadam, w weekend to ja bede leżał do góry .... na nowo nabytej działce :biggrin: i popijał piwko przy grillu

 

Musimy koniecznie o tym pogadać jak się spotkamy, gdzie za ile m2 czy uzbrojona bo chętnie kupił bym drugą a tak naprawdę to ze 2h w dobrej lokalizacji (las, woda + media w niedalekiej okolicy) było by idealnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko chłopaki jutro jak będzie ładna pogoda , poleciałbym zrobić sobie taką rundkę jak ostatnio tj. zegrze ,cargo ,starówka /lub ten pabik co bylismy ostatnio to chyba cafe 66 jest?? czy ktoś bylby chętny?? jeśli tak to dajcie znać skumamy sie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko chłopaki jutro jak będzie ładna pogoda , poleciałbym zrobić sobie taką rundkę jak ostatnio tj. zegrze ,cargo ,starówka /lub ten pabik co bylismy ostatnio to chyba cafe 66 jest?? czy ktoś bylby chętny?? jeśli tak to dajcie znać skumamy sie:)

 

No to ja jestem chętny. (jak zawsze zresztą:-) podaj szczegóły spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro godzina 18:00 (do uzgodnienia jeszcze) Pod PiP. Jedziemy do maka (tam gdzie wtedy) coś wszamać i z tamtąd bijemy na cargo , po cargo do uzgodnienia , starówka lub cafe 66 :) (wszystko sie odbędzie jeżeli nie bedzię padało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyje zyje, tylko nie umie zaznaczyc winkli na mapie. Zarobiony jestem I nie manm kiedy odwiedzac forum. Jak lecisz na Wyszkow, za wiaduktem nad torami kolejowymi zjezdzasz pierwszym zjazdem, tak jak na przebudowywana stacje Lotos. Nie wiezdzasz na ej teren, mijasz ja, dojezdzasz do skrzyzowania w ksztalcie litery “T“ I skrecasz w prawo. No I jestes na winklach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona wyraziła chęć przejechania się zemną moto, żeby zobaczyć czy jej się podoba. Nie chce kupować w ciemno stroju stąd prośba. Nie ma ktoś pożyczyć na godzinkę kasku, najlepiej rozmiar XS lub S? ewentualnie jakaś kurtka czy cuś?

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę Ci pożyczyc kask S ale jest naprawdę mały, jak XS. Do tego mogę Ci pożyczyć zbroję w rozmiarze M, ale jak sciagniesz na maksa mocowania ochraniaczy to bedzie ok bo moja dziewczyna czasami w niej jezdzi, a jest naprawdę mała. Jak coś to będę w domu dzisiaj okolo 22.20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona wyraziła chęć przejechania się zemną moto, żeby zobaczyć czy jej się podoba. Nie chce kupować w ciemno stroju stąd prośba. Nie ma ktoś pożyczyć na godzinkę kasku, najlepiej rozmiar XS lub S? ewentualnie jakaś kurtka czy cuś?

Tylko jej odrazu nie przestrasz. Emocje należy stopniować, jak przestraszysz ją na pierwszej jeździe, to nie dość że sama więcej nie wsiądzie to jeszcze będzie Ci marudzić że jeździsz "jak wariat". A Co do winkli i wskazówek Michalskiego, to na mapce znalazłem tylko jedną stację Lotos i to prawie w samym centrum Radzymina i za chińskiego boga nie idzie się połapać jak dalej od tej stacji :wink:

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...