Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mamhy do wyboru 2 trasy

http://maps.google.p...&mra=ls&t=m&z=8

http://maps.google.p...s&t=m&z=8&via=1

 

W Kazimierzu ostatnio byłem z 5 lat temu. Z tego co pamiętam to 1 trasą jechałem.

Latał ktoś tam ostatnio?

 

W 2 strony 300 km. Przy zużyciu 7l/100km mamy 21 litrów *6 pln = 126 pln koszt paliwa + obiadek 24 pln = 150 pln cały wyjazd.

;

Muszę już planować rozkład dnia na czwartek więc proponuję:

 

8.00 spotykamy się pod Piotrem i Pawłem

8.20 wyjazd.

10.30 Kazimierz Dolny

12.00 powrót

14.00 Marki

 

Pogoda ma być dobra - 17 stopni i sucho.

 

Myślę, że warto ruszać jak będzie 4-5 osób. Proszę się wpisywać - Ci co mogą na 100%.

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cały dzień wolny, więc każda pora mi pasuje. Też mis się wydaje, że fajnie by było zebrać minimum 5 moto. W temacie Otwocka... Kilka osób wyraża chęć przejażdżki w niedziele. Może ewentualnie na ten dzień było by więcej chętnych.

Pozdrawiam,

Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W Kazimierzu ostatnio byłem z 5 lat temu. Z tego co pamiętam to 1 trasą jechałem.

Latał ktoś tam ostatnio?"

Tak, znam obie trasy przedstawione przez Marcirednose. I wariant - przez Ryki -trasa tzw lubelska git ale spory ruch puszek i nic pozatym. Wariant II przez Kozienice, mniejszy ruch puszek, wiecej zieleni i zabudowan. Jadac II trasa macie wiecej atrakcji po drodze, mijacie Czersk (ruiny zamku), Magnuszew miejsce bitwy w 1944, Świerże Grn. z ktorych mozna sie przedostac promem (juz kursuje 6plz motocykl) na druga strone Wisły do Maciejowic. Jeśli chodzi o nawierzchnie dróg to obie są już dobre, no moze ta lubelska ciut lepsza, szybsza ale nudniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam dwie trasy, Garwolin, Ryki oraz taką nad samą wisłą przez Dęblin, Puławy.

 

 

Mamhy do wyboru 2 trasy

http://maps.google.p...&mra=ls&t=m&z=8

http://maps.google.p...s&t=m&z=8&via=1

 

W Kazimierzu ostatnio byłem z 5 lat temu. Z tego co pamiętam to 1 trasą jechałem.

Latał ktoś tam ostatnio?

 

W 2 strony 300 km. Przy zużyciu 7l/100km mamy 21 litrów *6 pln = 126 pln koszt paliwa + obiadek 24 pln = 150 pln cały wyjazd.

;

Muszę już planować rozkład dnia na czwartek więc proponuję:

 

8.00 spotykamy się pod Piotrem i Pawłem

8.20 wyjazd.

10.30 Kazimierz Dolny

12.00 powrót

14.00 Marki

 

Pogoda ma być dobra - 17 stopni i sucho.

 

Myślę, że warto ruszać jak będzie 4-5 osób. Proszę się wpisywać - Ci co mogą na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem nadzieje ze dziś naprawie maszynę po małym szlifie ...ale nie dało rady i dopiero w poniedziałek będzie sprawna ;( wiec cały majowy łikend psu w ryj :(

"Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie ... "

"...If I'm not back again this time tomorrow, Carry on, carry on, as if nothing really matters. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a jak by tak spot zorganizowa? jako? tak z wieczorka? (ja jad? z plecakiem na kaw? mo?e na starówk?)

 

Ech.. Ja siedze u rodzinki na wyspie Uznam wiec nie polece na Starowke.

Jutro powrot do domu I pewnie jakies 8h jazdy.., cale szczescie reka juz wrocila do swoich rozmiarow.

Jak cos to od Piatku do Poniedzialku jestem chetny na przepalenie maszyny, potem mam wyjazd firmowy do Krakowa na przyslowiowe tankowanie :) potem wracam I od razu wylatuje z Polski byczyc sie na sloncu, popijac drinki.

Edytowane przez Sygnet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...