Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chyba wyskocze.

mam mały problem bo oskrzela dostały (chyba w niedziele przesadziłem z jazdą), ale wrzuce jakas gazeta na klate i powinno byc ok.

 

Wyskoczyłem i zaraz wróciłem. Zero wyczucia motocykla - strach jeździć. Trza poczekać aż wyzdrowieje.

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ja bym poleciał na 2 dni coś na nockę byśmy ogarneli bez problemu, a jak by nic nie było to wracamy.

W sobotę byśmy trochę polatali po okolicy wieczorem jakieś piwko i zawszę byśmy coś tam wymyślili ;)

 

Brzmi świetnie. Jutro dam znać co i jak.

 

Pozdro.

 

Sebastiannn a ty masz wolny poniedzialek pytam bo moze iść za ciosem i po noclegu mikołajkach polecieć na wybrzeże sopot, władysławowo, łeba może dalej i powrót wtorek lub środa.

 

Rainbow

 

Uśmichnij się do Sebastiana może Cię zabierze na plecaczek :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek wolny, ale wtorek na noc do pracy i daleka trasa mi się szykuję więc muszę byc ogarnięty :excl:

Musiał bym pogadac ze znajomym jak mu się to widzi. Wiem ze sobota i niedziela mu pasuje, a jak reszta tygodnia to będę wiedział jutro pod wieczór.

Może jutro po południu się gdzieś stykniemy i pogadamy, dam znac też temu znajomemu on z Warszawy jest i lata gsx-r więc może podjedzie.

Fajnie jak by poleciec na kilka moto, ale coś te forum ucichło jak się ładna pogoda zrobiła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek wolny, ale wtorek na noc do pracy i daleka trasa mi się szykuję więc muszę byc ogarnięty :excl:

Musiał bym pogadac ze znajomym jak mu się to widzi. Wiem ze sobota i niedziela mu pasuje, a jak reszta tygodnia to będę wiedział jutro pod wieczór.

Może jutro po południu się gdzieś stykniemy i pogadamy, dam znac też temu znajomemu on z Warszawy jest i lata gsx-r więc może podjedzie.

Fajnie jak by poleciec na kilka moto, ale coś te forum ucichło jak się ładna pogoda zrobiła...

 

 

Ja jutro do Ciechanowa lece więc nie będzie mnie w wawie i jak coś to będę startował w sobote właśnie z tamtąd może uda mi się jeszcze kilka maszyn z tamtąd skołować bo moi znajomi zamierzają lecieć do płocka na motoserce a chce ich przekonać do dalszej wyprawy

 

EE tam ucichło ... ja teraz w tym tygodniu będę wolniejszy bo mam tydzień przed maturą wolny

 

To lecisz z nami do mikołajek a może i dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie wyrobie się z pieniązkami ... :(

 

OK

Rozumiem.

 

Mówisz raczej się nie wyrobie z pieniędzmi?

Ja czytając między wierszami widzę wątpliwość czy wydać na latanie czy na coś innego:-)

I tu pytanie może warto poczuć klimat "trasy" kilku dniowej z ekipą na moto.

Nocleg tu nocleg tam a w dzień traska :-)

Pomyśl Daniel może taka dłuższa odskocznia od nauki Ci się przyda i wyjdzie wszystko na + :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może i ja bedę mógł z wami jechać, ale dopiero w piątek wieczorem będę wiedział. Na sobotę mam zaplanowany wypad do Wrocławia, ale nie wiem czy znajomym którzy bedą na miejscu w piątek uda się domówić dla mnie nocleg. Gdybym do nich nie jechał to z chęcią zabiorę się z wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki 81 uwierz mi ,że bardzo bym chciał ale teraz mam cienko muszę znaleźć jakąś prace ... ma ktoś może coś do załatwienia?? cokolwiek

Szybki 81 uwierz mi ,że bardzo bym chciał ale teraz mam cienko muszę znaleźć jakąś prace ... ma ktoś może coś do załatwienia?? cokolwiek

 

Wiesz Daniel

 

Ja Ci mogę dać pracę jako przedstswiciel hsndlowy ale mam musiał bym złamać swoją żelazną zasadę " że nie łączy się życia prywatnego z zawodowym" ale z drugiej strony z tego co misłem okazję Cię poznać to jesteś bardzo otwartą osobą, komunikatywną, wzbudzającą zaufanie i potrafiącą przekonać innych do siebie samego, a to są cechy dobrego handlowca, a reszty mogę Cię nauczyć ale z drugiej strony jeżeli coś Ci nie pójdzie i nie będziesz chciał się uczyć to szkoda by było stracić sąsiada który dzieli z "Tobą Pasję"

Daniel w najbliższy piątek (jutro) ukarze się ogłoszenie na pracuj.pl przedstawiciel handlowy do działu wynajmu mat podłogowych firma Lindstrom jak się spodoba produkt daj znać umówimy się u mnie ns spotkanie i pogadamy :-)

 

PS

Pomyśl nad wypadem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin sąsiada nie stracisz nigdy . Ja nie wykorzystuje tego , że jesteś moim kumplem praca to praca ,a kumple to kumple ... pytanie czy ty potrafisz to rozdzielić i czasami za coś mnie opierdolić , Ja podejmę się wszystkiego ale , musiałbyś mnie poduczyć i zapoznać z twoją ofertą ... wyznaję zasadę , że jak coś robić to na 100% . No i rzecz która najbardziej mnie motywuje to ,taka że chciałbym być już niezależny ... oczywiście zajrzę w to ogłoszenie i przemyślę czy nadawałbym się do tego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...