Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też twój prowesjonalizm mam w dupie, na poniatowskim jeżdzą samochody cały czas a tam jest cisza i spokój i niedługo skończą budowe Mr. Perfect

Ja znalazłem i dziele się do tego stworzyłeś chyba to forum a teraz robisz dziwne sceny jak kobieta po porodzie

 

 

Ciekaw jestem co byś powiedział jakbym puścił bez tego pierwszego zakrętu "z placem budowy"

Edytowane przez Ogonnek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze przepraszam zachowałem się jak uczniak i więcej nie będe.

Jeszcze raz najmocniej przepraszam.

A jeśli chordzi o moją normalność to wydaje mi sie że jestem nornalny, wbrew co ci się wydaje jestem normaly.

 

To podyskutujmy :wink:

 

Jeśli przytarłem butem a nie sięgnąłem kolanem to tak jak wczesniej mówiłeśś we wcześniejszych postach o koślawych pozycjach???

Pytam poważnie

 

Wybaczam

Edytowane przez Ogonnek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty ja to mam w dupie gdzie jeździsz, tylko nie pisz że to jakieś winkle. Bo czyściej jest na wiaduktach Poniatowskiego.

 

 

Lux zawsze do usług.

 

Mówisz o Radzyminie czy tym co Ogonek wkleił bo nie wiem do kogo pijesz a mażę żebyś wkońcu się do mnie przy.....ił i zalazł mi za skórę dyplomato. ................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było do mnie. Strach w ogóle coś pokazać i sie pochwalić. Bo LICHO nie śpi.

Przepraszam placem budowy sie nie chwali. niepotrzebnie wrzuciłem.

 

Ty Ogonek spoko ja Cię rozumiem i gdybym był na Twoim miejscu i miał możliwość coś pokazać to też bym tak zrobił niestety mamy Yubego :-) który zawsze doda swoje 3gr. i doprowadzi nawet Św. pamięci Matkę Teresę do białej furii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lux zawsze do usług.

Nic nowego..swój na swoim miejscu :laugh:

 

Jak chcesz ze mną dyskutować to bardzo proszę, ale nie na temat zasranej piachem drogi.

Ja chciałem (zadając proste pytanie z grzecznością) ale pojęcia nie masz jak jesteś zbudowany i do tej pory nie umiesz odpowiedzieć:D

Edytowane przez TybuR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina ok 21 stoje sobie na światłach (Warszawa skrzyżowanie Górczewskiej i Olbrachta) jakiś piąty w rzędzie.

Moto (albo skuter) nie wiem bo nie mogłem go zlokalizować napierdala w samochód, albo odwrotnie.

Po 2 minutach skręcam w Olbrachta bo Górczewska zablokowana. Rozjebane części po całej ulicy 2 kaski i 2 gości reanimowanych przez przechodnów.

(juz ucisk klatki piersiowej i sztuczne oddychanie). 2 minuty później karetke widze że jedzie na miejsce.

:(:(:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s Zacznij od kupna słownika ortograficznego.

 

No proszę, wziąłeś się za siebie i potrafisz wyłapać nieskasowane słówko. Pomyśleć że nie tak dawno nie znałeś znaczenia słowa "hipokryzja" :biggrin: Progres :biggrin:

 

Co do wypadku, za dużo ich jest ostatnio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...