Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście jutrzejszy wypad aktualny jeżeli ktoś chętny.

 

Ale mam inne chasło na przysłość.

 

Mam tylko nadzieje, że Wasze Żony tego nie czytają?

 

Chasło brzmi "na lachony:-)"

 

Spotykamy się jednego wieczoru, oczywiście każdy zabiera ze sobą dodatkowy kask i śmigamy w pełnym rynsztunku po Warszawskich klubach co by wychaczyć jakeś mięsko na moto, a potem..............................

 

Co Wy na takie wyzwanie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do pewnej wpadki z błędnym terminem szkolenia:

 

Na stronie jest że 12 zaczyna się kurs prawa jazdy.

Nie wiem czy z pierwszej ręki, ja zwyczajnie prowadzę te zajęcia z Tomkiem. I wiem że szkolenie w Ułężu robimy 29.06 od 15.

 

Kolego nie poruszam, ponieważ ja z tego nie żyje. I nie prowadzę kursów doszkalania, czasem jestem na nie zapraszany.

Dlatego nie snuj tajnych planów wyciągania kasy, albowiem jesteś w błędzie.

P.s Zacznij od kupna słownika ortograficznego.

 

Ktoś tu chyba nie wie co robi:)

 

W ogóle witam panów po dłuższej przerwie. W niedzielę będę w wawie to może uda mi się za wami przejechać. Szkoda, że mam do was trochę bliżej :( bo chętnie bym częściej was odwiedzał.

Edytowane przez dawid0203

Pozdrawiam,

Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mądralo niech wrzuci fotki do netu na dowód zdrady:) a niedawno to ty mnie upominałeś o to abym nie pytał o pracę:) sorki chłopaki ,że się nie odzywałem ale byłem trochę unieruchomiony:) mam nadzieję ,że u was wszystko w porządku :) czy ktoś jest chętny w niedzielę na cargo?? ma być ładna pogoda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty rozumiesz słowo pisane, czasem jestem zapraszany, czyli można prowadzić zajęcia dorywczo.

Czy to aż nadto skomplikowane?

 

 

P.s Szybki jak coś wyrwiecie to wrzuć fotki.

 

Yuby

 

Wrzuce, wrzuce.

 

Jak Cię diabeł kusi i Wife forum nie śledzi to śmiało podbijaj, bo może być fajna zabawa i kupę śmiechu, odkąd latam na moto zauważyłem, że dzisiejsze kobietki to zupełnie inne priorytety w życiu mają.

Chierarchia potrzeb wogule nie istnieje, więc zabawa może być przednia :-)

 

 

No czekam na chętnych :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mądralo niech wrzuci fotki do netu na dowód zdrady:) a niedawno to ty mnie upominałeś o to abym nie pytał o pracę:) sorki chłopaki ,że się nie odzywałem ale byłem trochę unieruchomiony:) mam nadzieję ,że u was wszystko w porządku :) czy ktoś jest chętny w niedzielę na cargo?? ma być ładna pogoda:)

 

Danon Sąsiedzie nie zrozum mnie źle, może inaczej, zrozum mnie dobrze, wiem, że Twoje intencje są w 100% szczere ale sprawa ZUSu z ewentualną imprą na mieście nie ma porównania.

Ja wiem i rozumiem, że szukasz i starasz się znaleść słaby punkt Twojego (no nie wiem jak to nazwać, bo wróg to nie jest najlepsze określenie dla kolesia który lata i z którym chętnie, każdy motocyklista się zapozna) więc napiszę oponęta :-) ale Panowie wszyscy Tworzymy jeden zespół, a łączy Nas Pasja do Moto więc może groszek, lub PEACE :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista ludzi na cargo w niedzielę:) aby doszło do latania minimum 3 motocykle

Plan na niedziele : 18:50 pod PiP do 19;00 czekamy lecimy przez zegrze na cargo posiedzimy tam chwilę i lecimy albo na starówkę posiedzieć albo do tego pabiku przy harleyu (nie pamietam jak knajpka sie nazywa , ale jest przyjemnie)

 

1,Danon93

2.

3.

4.

.....:)

 

Szybki 81 , ale nie napisałem tego przecież złośliwie :) co więcej nawet chciałem użyczyć motocykl Panu Yubemu , wcześniej ich przeprosiłem i nie zmieniam zdania nadal jest mi przykro z powodu naszej "kłótni" i jestem pełen pokory , co więcej gdyby Yuby się wpisał na listę na cargo , stawiam mu kolę:) Nie jestem wrogo nastawiony :) to tylko lekkie droczenie się:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista ludzi na cargo w niedzielę :) aby doszło do latania minimum 3 motocykle

Plan na niedziele : 18:50 pod PiP do 19;00 czekamy lecimy przez zegrze na cargo posiedzimy tam chwilę i lecimy albo na starówkę posiedzieć albo do tego pabiku przy harleyu (nie pamietam jak knajpka sie nazywa , ale jest przyjemnie)

 

1,Danon93

2.Szybki 81

3.

4.

..... :)

 

 

 

Yuby zastanów się zwykle jest fajnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...