Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jade na zrobienie zawiechy do ltddesigns ul powstancow slaskich 124/50 . Bede tam przed 19 i posiedze że 3 godziny. Jak bedzie ktos w okolicy to wpadnijcie na faja bo z nudow zdechne

 

Marcin

 

Napisz trochę jak wyglądało ustawienie tego zawieszenia, bardzo mnie ciekawi co on tam dłubał przez 3 godziny.

 

I kolejne pytanie :-)

 

Jak wyglądała lekcja doszkalania i czego uczył instruktor. Pytam bo sam zbieram się w sobie, żeby skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki

W sumie to zajęło 4 godziny. Najwięcej czasu zajęła wymiana oleju w przednim zawieszeniu. Potem ustawiane. Ustawianie standardowo wygląda. Pierw pomiary samego moto, potem z tobą na pokładzie i ustawienie sprzęta. Na końcu instruktaż co i jak kręcić, żeby było OK. Do tego dochodzi to że nawet jak się nie znasz to widzisz że chłopak który to robi jest mega dokładny.

Co do efektów, to powiem jak jeszcze pojeżdżę, ale jeśli chodzi o zwykłą jazdę po ulicy to przez te 15 kilometrów które miałem do domu czułem się jakbym wsiadł na zupełnie inny motocykl. Jak troche pojeżdże to napisze dokładnie co się zmieniło. Jedną bardzo dużą różnice już zauważyłem, ale potwierdze Ci to po weekendzie jak pojade trochę agresywniej.

 

Ja jadę na Ułęż 29.06.

Dziś byłem na doszkalaniu u Kulika. Dobrze wydane pieniądze.

 

Tybur rzeczywistość weryfikuje plany i na Ułężu nie będę. Jak coś jestem chętny na Radom po lipcowym urlopie.

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos by sie pisal na jakis obiad na mazurach w sobote albo w niedziele ? bo bym sie przejechal gdzies dalej :)

"Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie ... "

"...If I'm not back again this time tomorrow, Carry on, carry on, as if nothing really matters. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...